Leasing na start – najprostszy sposób finansowania dla nowej firmy

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej nie jest prostym zadaniem – to jasne jak słońce. Trzeba bowiem liczyć się z masą różnych kosztów, których wysokość często przekracza nasze najśmielsze oczekiwania. Kupno samochodu służbowego, sprzętu… przynajmniej tak było do niedawna. Dziś młodzi przedsiębiorcy mogą już skorzystać z oferty leasingu dla nowych firm.

Kto może skorzystać z oferty leasingu dla nowych firm?

Leasing na start to atrakcyjna propozycja, z której skorzystać mogą właściciele praktycznie każdego rodzaju działalności gospodarczej. Nasi partnerzy obsługują bowiem – dla przykładu – tak firmy informatyczne, jak i sklepy muzyczne czy hurtownie. Leasing taki jest bardzo elastyczny – przedsiębiorca samodzielnie wybiera, jakiego rodzaju pomoc jest mu najbardziej potrzebna – finansowanie bez baz dłużników, leasing samochodu firmowego, urządzeń biurowych itd. Nasi eksperci pomogą w odpowiednim dobraniu usług naszych partnerów do rodzaju działalności.

Nie ma również znaczenia forma działalności – leasing dla nowych firm dostępny jest zarówno dla spółek prawa cywilnego, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych, spółdzielni, przedsiębiorstw państwowych itp. Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, zapewniamy pomoc naszych agentów na każdym etapie, a także atrakcyjnie niskie koszta finansowania.

Jakie formy może przyjąć leasing?

Bardzo dużą zaletą leasingu na start jest możliwość wyboru spośród wielu różnych opcji. Nasi klienci mają bowiem możliwość skorzystania z tradycyjnej pożyczki leasingowej, jak i jej specjalistycznych wariantów, przeznaczonych pod konkretnego rodzaju przedsiębiorstwa. Dzięki usługom ponad 40 partnerów, z jakimi współpracujemy, możemy zapewnić między innymi takie opcje, jak:

  • Pożyczka leasingowa, w tym również pożyczka bez baz – tradycyjna forma     finansowania, umożliwiająca uzyskanie finansowego wsparcia nawet mimo trudnej sytuacji kredytowej. Nasi klienci mogą skorzystać z opcji pożyczki bez weryfikacji w bazach dłużników, co znacząco ułatwi im otrzymanie finansowania, często będącego prawdziwym kołem ratunkowym dla ich przedsiębiorstw.
  • Leasing sprzętu IT – Ten Leasing dla nowych firm przeznaczony jest dla przedsiębiorstw informatycznych, ale nie tylko. Obejmuje między innymi sfinansowanie sprzętu takiego jak drukarki, urządzenia hi-fi, rzutniki czy projektory. Kwota leasingu wynosi od 2 do 500 tysięcy złotych, a zatem odpowiednia jest zarówno dla niedużych przedsiębiorstw, jak i firm z wielkim potencjałem.
  • Leasing urządzeń specjalistycznych – z naszej oferty leasingowej mogą również skorzystać właściciele firm medycznych, czy rolnicy. Proponujemy bowiem finansowanie urządzeń medycznych (takich jak aparaty EKG czy USG oraz artykuły wyposażenia gabinetów lekarskich) jak i maszyn rolniczych (ciągniki, kombajny etc.). Finansujemy również maszyny CNC, kotły grzewcze i znacznie, znacznie więcej. Wszystko to przy minimalnej wpłacie wynoszącej zaledwie 5% wartości urządzenia.
  • Leasing dla firm budowlanych – również świeżo powstałe firmy budowlane mogą skorzystać z naszej oferty. W leasingu na start mogą one uzyskać finansowanie zakupu koparek, betoniarek, wywrotek oraz innego rodzaju sprzętu. Płatność może zostać rozłożona aż na 84 raty, z których każda kolejna będzie mniejsza od poprzednich.
  • Leasing pojazdów służbowych – młode firmy mogą skorzystać z usług naszych partnerów w celu sfinansowania zakupu pojazdów wielu różnych marek. Oferujemy szeroką gamę pojazdów – od osobowych przez dostawczaki do 3,5 tony aż do pojazdów ciężarowych. Możliwy jest również leasing pojazdów sprowadzonych z zagranicy. Opłata wstępna może wynosić zaledwie 1% wartości pojazdu.

Oczywiście, powyżej przedstawiamy zaledwie skromną część form leasingu dostępnych w naszej ofercie. Dzięki 40 współpracującym z nami przedsiębiorstwom leasingowym każdy klient z pewnością znajdzie u nas ofertę dostosowaną do swoich potrzeb.

Dlaczego warto skorzystać z oferty leasingu na start?

Dla nowych firm leasing praktycznie zawsze jest o wiele lepszym wyborem, niż kupno wymaganego do pracy sprzętu na własną rękę. Oszczędności w ten sposób poczynione są bowiem olbrzymie, gdyż przedsiębiorca płaci zaledwie symboliczny procent prawdziwej wartości danego sprzętu. Korzystając z naszej oferty przedsiębiorcy mogą liczyć na – w zależności od przeznaczenia finansowania i indywidualnych ustaleń – opłata wstępną wynoszącą zaledwie 1% wartości. Oznacza to, iż jeśli daną firmę interesuje – przykładowo – wynajem w leasingu jednego samochodu służbowego o wartości 40.000 złotych, opłata wstępna, jaką będzie musiała ponieść wyniesie zaledwie 400 złotych!

Co dzieje się z pozostałym kosztem zakupu? Otóż leasing na start umożliwia rozłożenie go na nawet 84 wygodne, malejące raty. Taka forma finansowania zapewni firmom nie tylko bezpieczny sposób na start, ale i pomoże zabezpieczyć płynność finansową w przyszłości.

Poznaj ofertę ClickLease na stronie https://clicklease.pl/.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *