Kurs na dekarza z ADACH-em. Sprawdź wolne terminy!

kurs dekarza

W pracy profesjonalnego dekarza kursy i szkolenia pełnią bardzo ważną rolę. I nie chodzi wyłącznie o szkolenia BHP, które – co oczywiste – są ze względów bezpieczeństwa bardzo ważne. Istotne są również kursy doszkalające, również w kontekście wykorzystania nowych rozwiązań, standardów i technik.

Tym razem organizatorem takiego kursu jest ADACH – profesjonalna firma zajmująca się doszkalaniem dekarzy. Celem firmy, jak również i samego szkolenia, jest przekazanie istotnej wiedzy dotyczącej zupełnie nowych rozwiązań dekarskich, a także związanych z nimi technik pracy ze szczególnym uwzględnieniem technik bezpieczeństwa.

[youtube id=”XJzuDCK8Zu8″]

Program szkolenia dekarskiego

W ramach kursu organizowanego przez ADACH, kursanci otrzymają spory zasób niezbędnej wiedzy w zakresie stosowania nowych technik dekarskich.

Kurs na dekarza obejmuje:

  • przeszkolenie z zakresu montażu nowoczesnych systemów EPDM, charakteryzujących się bardzo dobrymi parametrami hydroizolacyjnymi i paroprzepuszczalnymi,
  • przeszkolenie z zakresu montażu specjalistycznej membrany TPO UltraPly.

epdm

Organizator szkolenia zapewnia dostęp do szeregu materiałów szkoleniowych (również w wersji elektronicznej), bogatego zaplecza socjalnego a także komfortowo urządzonej sali szkoleniowej. W trakcie kursu istnieje możliwość dokładniejszego zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami marki RubberGard Firestone.

Potencjał i możliwości

Kurs na dekarza z EPDM organizowany przez firmę ADACH wyróżnia się nowoczesną, modułową strukturą, którą można dowolnie modyfikować w zależności od poziomu wiedzy i specjalizacji dekarzy. W trakcie kursu przewiduje się również zajęcia praktyczne, które pozwolą utrwalić wiedzę teoretyczną, nabytą podczas zajęć. Ich poziom i specyfika również jest dostosowywana do możliwości odbiorców.

Podsumowując, kurs dekarski organizowany przez firmę ADACH to optymalne rozwiązanie dla każdego specjalisty, któremu zależy na stałym podnoszeniu swoich kwalifikacji. Więcej informacji na jego temat można znaleźć na stronie https://www.systemydachowe.com/pl/kursy-i-szkolenia-dekarskie.

Warto się spieszyć. Ilość wolnych terminów jest ograniczona. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *