Kultowe zegarki prosto z Genewy

Kultowe zegarki prosto z Genewy

Szwajcarskie zegarki słynnej marki Alpina słyną z wysokiej jakości oraz charakterystycznego logo – czerwony trójkąt to inspiracja alpinizmem. Producent oferuje bogatą kolekcję urządzeń dla pań oraz panów. Poniżej prezentujemy dwa słynne modele dla mężczyzn – oba sprostają wysokim wymaganiom.

Lider szwajcarskiego zegarmistrzostwa

Alpina została założona w Genewie, w 1883 roku, jako rodzinna manufaktura zegarków. Wkrótce, w 1903 roku, grupa pasjonatów, zegarmistrzów i alpinistów nawiązała współpracę, pod wspólną nazwą – szybko zyskali miano jednego z liderów nowoczesnych szwajcarskich urządzeń. Alpina pozostaje jedną z niezależnych marek zegarmistrzowskich – w swoich zegarkach wykorzystuje autorskie mechanizmy, pracuje też nad nowatorskimi technologiami.

Praktyczny i nowoczesny

Kultowy zegarek sportowy marki to Alpiner 4 – jest praktyczny, nowoczesny, wodoszczelny i niezwykle wytrzymały na uszkodzenia. Jego długa lista zalet sprawia, że szybko został doceniony przez prowadzących aktywny styl życia, na przykład sportowców, pilotów, miłośników wspinaczek górskich, ratowników czy nurków.

Obecnie dostępny w sklepach Alpiner 4 to współczesny model legendarnego czasomierza. Alpiner 4 łączy czerń z czerwonymi detalami – np. z czerwoną podszewką czy słynnym logo. Model należy do słynnej kolekcji Alpiner 4 – jest stworzony do każdych warunków terenowych i atmosferycznych.

Co go wyróżnia? Elegancki i zarazem sportowy design, ponadprzeciętna wytrzymałość, solidne wykonanie, wysokiej jakości materiały oraz komponenty. Są doceniane przez wszystkich, którzy pracują w trudnych warunkach. Prezentowany model wyposażono w m.in. kopertę w rozmiarze 44 mm wykonaną ze stali szlachetnej, automatyczny mechanizm, szkło szafirowe odporne na zarysowania, ikoniczną tarczę, a także skórzany pasek.

Zobacz kolekcję zegarków: https://dolinski.pl/alpina-meskie/

Innowacyjne rozwiązania w zegarku

Alpina zyskała popularność ze względu na design, możliwości, staranne wykonanie, ale też materiały oraz nowatorskie rozwiązania, czego efektem jest m.in. AlpinerX. Wyróżnia go klasyczny wygląd i świetne parametry – można go nosić na co dzień, w ekstremalnych warunkach podczas wypraw, ale też na ważne uroczystości i biznesowe spotkania.

Prezentowany model stworzono specjalnie na ostatnią edycję Red Bull Air Race – Alpina i Michael Goulian stworzyli nowy zegarek AlpinerX w limitowanej edycji 250 sztuk. Barwy – żółty pierścień na tarczy i logo – nawiązują do amerykańskiego samolotu pokazowego Goulian.

AlpinerX wykorzystuje aplikację na iPhone’a lub Androida i oferuje wiele zaawansowanych opcji, m.in. wskaźnik promieniowania UV, aby skutecznie chronić skórę i oczy, moduł GPS, funkcję sleep (monitorowanie snu), barometr (pomiary ciśnienia atmosferycznego, trendy pogodowe), zmiany temperatury powietrza, inteligentny alarm, Activity Tracking – śledzenie kroków, spalonych kalorii, dystansu itd. Ponadto powiadamia o nieodebranych połączeniach i wiadomościach.

Oba modele zaprojektowano z myślą o wymagających i prowadzących aktywny tryb życia klientach, którzy poszukują zegarka wydajnego, nowoczesnego i wytrzymałego. Zarówno kultowy Alpiner 4 Automatic, jak i smartwatch będzie najlepszym towarzyszem dla entuzjastów outdooru podczas codziennych obowiązków i różnych wyzwań. Jeśli nie godzisz się na kompromisy, wybierz jeden z nich – oba to symbole wydajności, najwyższej jakości i prestiżu.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *