Kreator CV – gwarancja znalezienia dobrej pracy

dobre cv

Każdy z nas kiedyś stał, będzie stał lub stoi przed wyzwaniem, jakim jest znalezienie dobrej pracy. Żeby w ogóle móc o tym myśleć – musimy mieć dobre Curriculum Vitae, które wyślemy do, być może, przyszłego pracodawcy do rozpatrzenia. Dopiero na takiej podstawie rekruter będzie mógł wziąć naszą kandydaturę pod rozwagę. Co to jednak znaczy „dobre CV”. Co musi się w nim znaleźć? Podpowiadamy wam co musi się znaleźć w waszym dokumencie, a także przedstawimy wam korzyści płynące ze skorzystania z kreatora CV.

Dobre CV – czyli jakie?

Dobre CV musi zawierać kilka ważnych elementów – muszą być one przemyślane. Są rzeczy ważne i ważniejsze, ale dopiero zastosowane wszystkie razem mogą dać nam wymierne korzyści.

  • Kilka razy przed wysłaniem sprawdź, czy uzupełniłeś swoje dane do kontaktu odpowiednio – musisz podać swój numer telefonu, a także mail i sprawdź, czy nie zrobiłeś nigdzie literówki. Jeśli się tak stało – możesz być pewien, że wszystkie twoje starania spełzną na niczym. Bez kontaktu do ciebie – nie masz szans na znalezienie dobrej pracy.
  • Najważniejsze informacje w doświadczeniu i wykształceniu muszą być zawarte – jeśli próbujesz swoich sił na stanowisku recepcjonisty, musisz liczyć się z tym, że tylko to, co faktycznie mogłoby być potrzebne w tej pracy jest dla rekrutera istotne. Możesz odpuścić sobie informację o dorywczej pracy w wakacje przy inwentaryzacji. Ważne za to będą szkolenia, staże, które dotyczyły bezpośrednio pracy na recepcji.
  • Zdjęcie – to coś, czego wymaga teraz wiele pracodawców. Dlaczego? Ponieważ muszą wiedzieć, że dobrze się prezentujesz i że możesz mieć kontakt z klientem. Twoje zdjęcie musi być jednak bardzo profesjonalne. Dziwne miny i kolorowe włosy zostaw na inną okazję.
  • W zainteresowaniach wpisz to, co naprawdę cię interesuje – rekruter raczej nie zwraca na to uwagę, ale jeśli zwróci – dobrze, jeśli masz naprawdę jakieś zainteresowania, które nie wiążą się z pracą, na którą aplikujesz.
  • Odpowiedni format pliku – jeśli możesz, zawsze wysyłaj swoje CV w formacie PDF. To format, który zawsze otworzyć się da na każdym komputerze.
  • Szablon CV – zrób tak, by był jak najciekawszy. Rekruterzy, którzy widzą kolejne CV napisane w Wordzie po prostu przewracają oczami.

Ciekawy szablon zagwarantuje nam kreator CV

Jeśli nie jesteście grafikami z pewnością trudno będzie wam stworzyć swój własny szablon na CV. W tym celu możecie zawsze skorzystać z kreatora CV, który pozwoli wam w szybki i łatwy sposób na stworzenie czegoś ciekawego, co zapadnie rekruterom w pamięć. Niestety większość kreatorów CV jest już tak eksploatowana, że i te szablony robią się nudne. Dlatego przedstawiamy wam rozwiązanie – kreator CV na stronie kreator cv, gdzie szablon jest niezwykle oryginalny i możemy zapewnić, że takiego jeszcze twój, prawdopodobnie, przyszły pracodawca nie widział. Po prostu uzupełnij wszystkie pola, wygeneruj swoje CV i przystąp do szukania pracy!

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontakt przez Facebook Messenger