Konsultacje blogowe i biznesowe

Czy naprawdę chcesz rozpocząć prawdziwe zarabianie dużych pieniędzy na blogu? Czy może chcesz rozwinąć bloga w taki sposób, aby bił po oczach Twoją konkurencję? A może masz problemy techniczne związane z blogowaniem?

Skoro czytasz dalej, to lepiej zapnij pasy i przygotuj się na prawdziwy, blogowy wycisk na klatę! Czeka Cię dużo pracy, planów i wyznaczania celów.

Droga do zbudowania bloga, który zarabia co najmniej 100% więcej niż zarabiasz teraz!

jak zarabiać na blogu i pomnażać zyski

Pewnie słyszałeś już zachęty marketingowe nawołujące do założenia bloga i zarabiania złotych gór już po miesiącu od jego utworzenia?

Czy wiesz, że Internet został naszpikowany tysiącami obumarłych blogów, które nie zarobiły nawet złotówki? Żal mi tych blogerów, bo dla nich przygoda z biznesem internetowym będzie kojarzyła się z jednym wielkim niewypałem i godzinami straconego czasu. Być może będą też pisać na forach, że zarabianie przez internet to jedno wielkie oszustwo.

Brak wiedzy – Brak rozwoju bloga – Brak zarobków

Jeżeli jeszcze jesteś aktywnym blogerem, to musisz kuć żelazo póki gorące!

Musisz systematycznie rozwijać bloga, bo praca na blogu to biznes długofalowy i wymagający czasu.

Zanim zarobisz pierwszą złotówkę przez internet musisz poznać odpowiedzi na poniższe przykładowe pytania:

  • Jak zrobić profesjonalnego bloga, gdy brakuje wiedzy technicznej?
  • Co zrobić, aby zwiększyć liczbę czytelników bloga?
  • Jak wypromować bloga z wyszukiwarki Google i wycisnąć maksymalny ruch?
  • Skąd brać pomysły na ciekawe wpisy?
  • Jak zwiększyć liczbę komentarzy na blogu?
  • Gdzie komentować blogi konkurencji?
  • W jaki sposób można zarabiać na blogu?
  • Jak rozreklamować bloga na Facebooku, Twitterze, YouTube?

Masz inne pytania? Jest ich znacznie więcej…

Kilka słów o mnie…

Marek Duda

Mogę Cię poprowadzić za rękę i pokazać jak sprawnie przejść przez każdy etap blogowania począwszy od tworzenia bloga, rozwijania i promocji serwisu, aż po budowę ruchu i spieniężanie bloga.

Rozpocząłem blogowanie w 2012 roku, kiedy powstał mój pierwszy matematyczny serwis MatFiz24.pl. Strona była dla mnie poligonem doświadczalnym i jednocześnie wielkim testem, czy potrafię zarabiać przez internet?

Wielkim wyzwaniem była umiejętność budowania ruchu na stronie, który pochodził z wyszukiwarki Google. Trzy lata ciężkiej pracy i samokształcenia sprawił, że teraz już nigdy nie muszę martwić się o brak czytelników na moich stronach.

jak zwiększyłem ruch na blogu - MatFiz24.pl

Ruch w postaci nowych czytelników miał także znaczące przełożenie na wzrost zarobków. Musiałem poznać systemy zarabiania w internecie począwszy od reklam, wpisów sponsorowanych, aż po sprzedaż autorskich kursów i poradników.

W 2013 roku powstał blog PracaBezSzefa.pl, gdzie pomagam w kwestiach dotyczących marketingu internetowego. Z moich porad korzystają blogerzy, właściciele sklepów i firmy prowadzące własne biznesy przez internet.

Dlaczego uruchomiłem konsultacje blogowe?

Nagrałem kursy wideo o WordPressie i eBiznesie, gdzie krok po kroku pokazuję jak stworzyć zarabiającą stronę internetową. Nie każdy jest wielbicielem zdobywania wiedzy przez internet. Czytanie książek rozwija teoretycznie, zaś konsultacje blogowe przez Skype to już czysta praktyka, którą możesz szybko wdrożyć do swojego biznesu.

wyznaczanie celów

Dzięki konsultacjom możesz błyskawicznie opanować podstawy blogowania, wyznaczyć kierunek rozwoju bloga i uruchomić nowe sposoby zarabiania w Twojej tematyce blogowej.

Moją zaletą jest błyskawiczne przekazanie wiedzy w sposób prosty i przejrzysty. W trakcie konsultacji rozmawiamy o Twoim blogu, wyznaczamy cele i drogę prowadzącą do zarabiającego bloga.

Zero bzdur i ogólników! Esencja wartościowej wiedzy albo zwracam Ci wszystkie pieniądze.

Kto może skorzystać z konsultacji?

Konsultacja blogowa jest skierowana do początkujących i zaawansowanych blogerów, którzy poszukują biznesowej drogi.

Każdą konsultację dostosowuję indywidualnie.

Harmonogram konsultacji

Konsultacja odbywa się przez Skype i przebiega w czterech etapach.

Etap 1 – Zamówienie konsultacji

Zamawiasz konsultacje klikając w poniższy przycisk Kup kod. Zostaniesz przeniesiony do płatności, gdzie podasz mi swojego maila i wybierzesz bank w celu wykonania przelewu bankowego.

Etap 2 – Pierwsza rozmowa przez Skype

Po zaksięgowaniu wpłaty w przeciągu 24 godzin umawiamy się na rozmowę przez Skype. W trakcie rozmowy poznajemy się. Pokazujesz mi swojego bloga i dokładnie opisujesz swoje problemy.

Czas rozmowy: 60 min.

Etap 3 – Raportowanie

W przeciągu tygodnia od pierwszej rozmowy przygotowuję dla Ciebie raport analityczny pod względem wyglądu bloga, treści i sposobów zarabiania.

Jeżeli zajdzie konieczność, to nagram i udostępnię filmy instruktażowe pokazujące rozwiązanie problemu.

Etap 4 – Druga rozmowa przez Skype

Rozmowa dotycząca raportu, która przebiega według schematu: zadajesz pytania, a ja udzielam odpowiedzi.

Czas rozmowy: 60 min.

Bonus

Konsultacja blogowa + kursy wideo zawarte w bonusach wzniosą Twój blog na wyższy poziom, dzięki czemu zaczniesz naprawdę zarabiać przez internet.

bonus

Bonus 1: Kurs wideo „Zarabiający YouTuber” ( wartość 47 zł ).

Bonus 2: Kurs wideo „Skuteczne techniki SEO – zbuduj wartościowy ruch na stronie” ( wartość 97 zł ).

Bonus 3: Wtyczkę Fast Micro Pay z licencją i poradnikiem jak uruchomić sprzedaż płatnej treści na blogu WordPress? ( wartość 127 zł ).

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jeżeli jesteś początkującym blogerem daję Ci moją osobistą gwarancję, że po konsultacjach blogowych w przeciągu 6 miesięcy ciężkiej pracy zarobisz o 100% więcej niż zarabiasz teraz.

W przeciwnym przypadku brak Twojego sukcesu traktuję jako osobistą porażkę i zwracam Ci wszystkie pieniądze. Nie ryzykując w jakikolwiek sposób otrzymujesz na żywo moją pomoc i doświadczenie. Uważam, że to uczciwa propozycja.

Ograniczona liczba konsultacji

Udzielam konsultacji dla 3 osób miesięcznie, dlatego pośpiesz się!

pozycjonowanie stron w projekt marketing