Kasy fiskalne czy drukarki? – 2 opcje dla przedsiębiorców

Kasy fiskalne czy drukarki? 2 opcje dla przedsiębiorców

Kasa fiskalna czy drukarka fiskalna? To pytanie zadaje sobie chyba każdy początkujący przedsiębiorca. Jest to pytanie o tyle istotne, iż przepisy dotyczące rozliczania się z fiskusem i niezbędnych do niego narzędzi zmieniają się bardzo szybko. Docelowo władza dąży do powiększenia liczby przedsiębiorców, dla których kasa fiskalna będzie obowiązkowa. Niezależnie jednak od tego, czy w chwili obecnej wystarczy drukarka fiskalna czy też istnieje potrzeba stosowania kas, warto zaopatrzyć swoją firmę w jak najlepsze urządzenia. Za lidera na polskim rynku w tej dziedzinie uznawany jest Posnet. Jak przedstawia się jej oferta?

Drukarki fiskalne

Firma Posnet istnieje już od ponad dwudziestu lat, zaopatrując swoich klientów w produkty najwyższej jakości. Drukarki fiskalne, które ma ona w swojej ofercie, służą do prowadzenia sprzedaży i wystawiania paragonów sprzedażowych. Drukarki fiskalne Posnet do efektywnego działania potrzebują współpracy z odpowiednim oprogramowaniem sprzedażowym, zainstalowanym na laptopie lub komputerze.

Program ten rejestruje wszystkie transakcje handlowe i umożliwia wystawienie paragonów czy faktur. W zależności od zastosowanego oprogramowania, przy pomocy drukarki fiskalnej użytkownik może stworzyć różne dokumenty – raporty czy analizy. Zastosowanie tych urządzeń pozwala również na precyzyjniejszą kontrolę rozchodu towaru niż w przypadku kas, sytuacja w magazynie monitorowana jest na bieżąco a sprzedaż dóbr, których się nie posiada jest niemożliwa.

W ofercie firmy Posnet są nowoczesne mobilne drukarki fiskalne z najlżejszym i najmniejszym modelem na rynku – POSNET TEMO HS EJ – na czele. Wśród urządzeń stacjonarnych prym natomiast wiedzie POSNET THERMAL XL. Różnorodność modeli sprawia, iż każdy znajdzie odpowiedni dla siebie model.

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne, w przeciwieństwie do drukarek stworzone są do samodzielnej pracy. Wszelkie dane dotyczące ilości towaru lub oferowanych usług wprowadzane są poprzez klawiaturę urządzenia samodzielnie przez pracownika lub z pomocą serwisu. Jest to dobry wybór dla małych firm z niewielkim zakresem oferowanych produktów lub usług.

Trzeba jednak pamiętać, iż stopniowo zmniejszać się będzie liczba podmiotów zwolnionych z obowiązku stosowania kas. Kasy fiskalne Posnet, podobnie jak drukarki, również są zróżnicowanej wielkości – mobilny model POSNET MOBILE HS EJ jest urządzeniem niewielkim, ale o bardzo dużych możliwościach.

Z kolei POSNET ERGO oprócz opcji tworzenia kopii elektronicznej posiada również możliwość wykorzystania dwudziestu siedmiu skrótów klawiaturowych, co znacząco ułatwia obsługę i poprawia funkcjonalność. Dlatego przedstawiciele wielu zawodów chętnie po niego sięgają. Warto zajrzeć na stronę producenta i poznać wszystkie oferowane modele i ich możliwości, by z pewnością znaleźć coś dla siebie.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *