Jak zarabiać z TextBookers 2 sposobami bez wychodzenia z domu?

zarabianie z textbookers

Masz lekką rękę do pisania tekstów? Czy może jesteś kobietą w ciąży i poszukujesz sposobów, aby sobie zarobić przez internet bez wychodzenia z domu? A może jesteś pasjonatem zarabiania przez program partnerski? W dzisiejszym wpisie chciałbym podzielić się portalem, dzięki któremu możesz zarabiać na różne sposoby.

Jak zapewne słyszałeś, aby zacząć zarabiać na blogu – to musisz tworzyć ciekawe, oryginalne treści. W ten sposób możesz przyciągnąć nowych klientów, odbiorców Twoich treści. Problem może się pojawić, kiedy pracujesz na etacie i brakuje czasu na samodzielne tworzenie wpisów czy artykułów. Nie ma sytuacji bez wyjścia… Produkcję treści możesz oddelegować do copywriterów, którzy odpłatnie przygotują tekst SEO przyjazny wyszukiwarkom. A czy słyszałeś o portalu TextBookers?

Zobacz wideo poradnik

Recenzja TextBookers.

W pierwszej kolejności wejdź na stronę internetową https://www.textbookers.com/ lub kliknij tutaj.

Textbookers baner

Co to jest TextBookers?

TextBookers – platforma, gdzie można zamówić tekst SEO lub artykuł specjalistyczny u copywritera. Zapotrzebowanie na treść jest ogromne w dzisiejszych czasach. Zwiększenie widoczności w wyszukiwarce Google wymaga inwestycji w przydatną i wartościową treść. Sztuką jest jednak znalezienie osoby (copywritera), która napisze tekst wysokiej jakości w wyznaczonym terminie. A z tym może być kłopot. Z pomocą przychodzi TextBookers, którzy jest serwisem łączącym 2 grupy użytkowników.

I grupa

Copywriterzy – czyli osoby, które będą tworzyć teksy SEO dla zleceniodawców.

II grupa

Klienci – czyli zleceniodawcy, którzy za pośrednictwem portalu mogą zlecić tekst bądź artykuł u copywritera.

Zostań copywriterem i zarabiaj z TextBookers

Jeżeli masz lekkie pióro do szybkiego pisania tekstów, to możesz zostać copywriterem, pisać teksty i otrzymywać wynagrodzenie za ich opracowywanie.

Aby rozpocząć pracę jako copywriter niezbędne jest wysłanie formularza zgłoszeniowego, gdzie będziesz musiał podesłać przykładowy tekst do sprawdzenia przez redakcję portalu TextBookers.

wypełnij formularz zgłoszeniowy copywritera w textbookers

Polecaj platformę TextBookers i zarabiaj przez Program Partnerski

Być może jesteś osobą, która prowadzi własną firmę. A może prowadzisz sklep internetowy z meblami stylowymi lub o innej tematyce? Będziesz potrzebował oryginalnej, ciekawej treści, którą docenią użytkownicy… W końcu treść zostanie pozytywnie dostrzeżona także przez Google. Jeżeli dobrze zoptymalizujesz unikalne teksty pod SEO, to z dużym prawdopodobieństwem osiągniesz stale rosnącą widoczność w wyszukiwarce.

Ceny opracowania tekstów przez copywritera w TextBookers są przystępne dla każdego przedsiębiorcy.

Zamawiając teksty u copywriterów za pośrednictwem platformy TextBookers możesz samodzielnie przetestować jakość stworzonych tekstów.

Jeżeli przekonasz się, że teksty SEO zamówione za pośrednictwem TextBookers prezentują wysoką jakość, a nie lanie wody – to platformę możesz polecać także dla swoich znajomych poprzez link partnerski. Aktualnie za pośrednictwem programu partnerskiego można zarabiać punkty, które można wykorzystać do zlecenia większej ilości tekstów.

program partnerski textbookers

Przydatna recenzja TextBookers pokazująca funkcjonalność platformy od strony osoby zlecającej teksty SEO: https://projektmarketing.pl/textbookers-zamow-unikalne-teksty-seo-wysokiej-jakosci/

pozycjonowanie stron w projekt marketing

9 komentarze - Jak zarabiać z TextBookers 2 sposobami bez wychodzenia z domu?

 1. Pablo pisze:

  Bardzo ciekawy artykuł. Pozdrawiam. Jesli ktos chce się dowiedzieć więcej na temat zarabiania na ankietach to zapraszam tutaj – https://zarabianieankietowe.blogspot.com/

 2. ArFeN pisze:

  Jednak wolę sam tworzyć treści na swoją stronę. Jednak co moje to moje, większa satysfakcja.

  1. Marek pisze:

   To zależy od podejścia 😉 I zasobów czasu 🙂

 3. Poradniki pisze:

  Przydałyby się też jakieś konkretne zarobki w zależności od rodzaju pisanych treści, prowizja portalu itd.

 4. N. N. pisze:

  Kupiłem tam kiedyś 100 tekstów różnych autorów na jeden zadany temat i z osiemdziesięciu procent tekstów byłem bardzo zadowolony.

  1. Import pisze:

   Ja kupowałem i niekoniecznie byłem zadowolony. Może jako precle, to tak, ale artykuły specjalistyczne raczej odpadają.

   Często ktoś się podejmuje napisania czegoś i mija długi czas bez jakiejkolwiek odpowiedzi, a potem ktoś się wycofuje – niestety.

 5. Ja już nigdy nie skorzystam. Może do precli jest ok. Jednak nic poza tym. Zdarzyło mi się, że zamówione tekst były plagiatem treści z innych stron.

  1. Gosia pisze:

   Jako pisząca osoba brzydzę się plagiatem, jednak za te stawki takie rozwiązanie czasem kusi., Przykładowo za precla płaci Pani obecnie 3.67 zł brutto za1000 zzs, aajdostanę1,84 zł brutto – czyli jakieś 1,6zł na rękę. A za tekst tematyczny zapłaci Pani 11,38 zł brutto za 1000 zzs, a ja dostanę 5,17 zł i to BRUTTO. Czy rozwiałam Pani wątpliwości, dlaczego tak naiwnych czy też porządnych piszących „z głowy” jest na TB tak mało?

 6. Małgosia pisze:

  Niestety, ale zarobione na programie partnerskim punktu nie wymienia się na prawdziwe pieniądze – za te punkty można tylko zamówić teksty. Czyli jest to pp skierowany tylko do zlecających – piszący nie skorzystają, chyba że ktoś zarówno tu pisze, jaki zleca, co jednak zdarza się raczej sporadycznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt przez Facebook Messenger