Jak zaoszczędzić czas i stres podczas oczekiwania oraz zlecania przesyłki kurierskiej?

parcel abc

Platforma ParcelABC jest innowacyjnym rozwiązaniem ustanawiającym nowe zasady na globalnym rynku dostarczania przesyłek. Powstała z myślą o wykorzystaniu pustego miejsca w pojazdach kurierów i firm przewozowych. Taka strategia daje pewność, że nawet przesyłki ekspresowe będą dostarczane bezpiecznie i w najniższej cenie, a na tym przecież zależy klientom indywidualnym i firmom.

Zaoszczędzisz czas i pieniądze

Wyjątkowy system ParcelABC pozwala za dostępną cenę operatywnie wysyłać i odbierać przesyłki nie wychodząc z domu – wystarczy wpisać adres nadawcy i odbiorcy. Używając kodu przewóz można śledzić w Internecie. Cena przesłania zależy od miejsca lokalizacji nadawcy i odbiorcy, wagi i wymiarów przesyłki.

Jedyny w swoim rodzaju algorytm łączy najbardziej niezawodnych kurierów z całego świata w jedną sieć. Po złożeniu przez klienta zamówienia firma ParcelABC wyszukuje puste miejsce z przeznaczeniem na przesyłkę klienta w jednym z wielu pojazdów dostawczych jadących wybraną trasą. System planuje trasę, optymalizując ją pod kątem czasu lub ceny albo i czasu, i ceny.

pracownik parcel abc

Po wysłaniu przesyłka może być przewożona pojazdami kilku firm kurierskich lub przewozowych, zanim dotrze do adresata, a na życzenie może zostać dostarczona tylko przez jednego kuriera.
Od samego początku szukamy coraz bardziej innowacyjnych sposobów na świadczenie usług w sposób gwarantujący zadowolenie każdego klienta. Skupiamy się na uwzględnianiu wszystkich bez wyjątku potrzeb i dostosowywaniu się do zachodzących szybko zmian.

Platforma przesyłek ParcelABC rozszerza swoją działalność

Internetowa platforma przesyłek kurierskich ParcelABC dalej rozszerza działalność w Europie Zachodniej – obecnie przesyłki można dostarczać do/z Francji, Włoch, Chorwacji, Słowenii, Słowacji oraz wewnątrz tych państw. Platforma w bieżącym roku aktywnie rozwija się i w Azji – od drzwi do drzwi za pośrednictwem ParcelABC można nadawać przesyłki z Singapuru, Indonezji, Australii, Malezji czy też Tajlandii.

ParcelABC umożliwia płatności kryptowalutami

Oferowanie najlepszych stawek za dostarczanie przesyłek dla firm i osób prywatnych nie zawsze wystarcza. Dlatego firma ParcelABC poszła o krok dalej i zdecydowała się na wdrożenie płatności kryptowalutami. W ten sposób zyskała więcej możliwości w nieustannie rozwijającym się świecie handlu elektronicznego.

Platforma ParcelABC jednoczy duże i małe firmy kurierskie na całym świecie, jest jedną z największych sieci w tym obszarze działalności. Więcej informacji na temat usług dostarczania przesyłek, jakie oferuje firma ParcelABC, można znaleźć na stronie internetowej www.parcelabc.pl

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt przez Facebook Messenger