Hosting do WordPress w firmie KRU.pl

hosting kru

WordPress jest to dosyć specyficzna platforma, która sama w sobie waży nie wiele, bo zaledwie kilkanaście MB po instalacji, a do tego działa bardzo szybko. Jeśli jednak przestaniemy o nią dbać z pewnością przysporzy nam sporo kłopotów, których źródłem może być zły hosting, niezapewniający odpowiednich parametrów pracy. Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej platformie WordPress, a także dlaczego warto skorzystać z hostingu dla WordPress w kru.pl.

WordPress – kilka podstawowych informacji

WordPress to platforma, która powstała jako narzędzie do blogowania, ale absolutnie nie jest to jedynie platforma blogowa. Przez lata przeszła sporą ewolucję i obecnie jest to potężna platforma służąca do tworzenia stron internetowych, blogów czy nawet sklepów online.

WordPress dostępny jest zarówno w wersji angielskiej, jak i polskiej. Platforma ta daje pełną kontrolę nad stworzoną przez nas stroną internetową. Co więcej, jest prosta w obsłudze, nie wymaga więc szczególnych umiejętności technicznych.

Dlaczego warto korzystać z platformy WordPress?

WordPress to obecnie popularna platforma, która napędza ponad 30 proc. wszystkich stron www na świecie. Jest przede wszystkim solida, dlatego też wiele marek, nawet tych największych na świecie, wykorzystuje właśnie WordPress do zasilania swoich stron internetowych.

WordPress posiada wiele zalet, wśród których należy wskazać przede wszystkim:

 • Łatwość i elastyczność w użyciu – jest to tzw. platforma intuicyjna, jeśli chodzi o jej obsługę. Panel administracyjny jest dobrze zaplanowany, a dzięki temu przejrzysty, bez problemu więc poradzą sobie z nim nawet osoby początkujące, zarówno jeśli chodzi o zarządzanie ustawieniami, jak i aktualizacjami.
 • Funkcjonalność – platforma ta posiada wiele wbudowanych funkcji, które w prosty sposób można dostosować do swoich potrzeb. WordPress znany jest ze swoich wtyczek oraz motywów, dzięki którym w prosty sposób można zmienić WordPressa w stronę firmową, e-sklep czy też rozbudować portal.
 • Intuicyjne zarządzanie – w WordPress mamy rozbudowane możliwości, jeśli chodzi o edycję tekstów, zarządzanie menu strony itp. Przy pomocy wtyczek możemy w łatwy sposób dodać nowe funkcje.
 • Wtyczki – do dyspozycji mamy kilkanaście tysięcy darmowych wtyczek, które dostępne są w tzw. repozytorium, a także płatne wtyczki ze wsparciem twórców. Dzięki nim platforma ta posiada praktycznie nieograniczone możliwości.
 • Sklep internetowy – w połączeniu z WooCommerce czy wtyczką do płatności Fast Micro Pay, platforma WordPress jest idealną platformą dla sklepu internetowego. A warto zauważyć, że obecnie WooCommerce jest jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań dla sklepów internetowych.
 • Pełna kontrola mobilna – WordPress to strona responsywna RWD. Zarządzanie wyglądem oraz funkcjami takiej strony możliwe jest w łatwy i szybki sposób, również na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety oraz smartfony.

Hosting WordPress – dlaczego warto skorzystać z oferty kru.pl?

Jest kilka istotnych powodów, dla których warto skorzystać z hostingu dla WordPress w kru.pl.

 1. Jasne zasady współpracy – kru.pl oferuje hosting dla WordPress bez żadnych dodatkowych, ukrytych opłat. Podawane są konkretne ceny rejestracji domeny, a także przedłużeń.
 2. 14 dni testowania hostingu za darmo – istnieje możliwość przetestowania hostingu i sprawdzenia czy dana usługa nam odpowiada. Dzięki temu na spokojnie możemy podjąć decyzję. Takie podejście gwarantuje nam jakość hostingu.
 3. Domena .PL albo .EU za darmo – nawiązując współpracę z kru.pl możemy liczyć na całkowicie darmową domenę .pl lub też .eu.
 4. Bezpieczeństwo zgodne z przepisami RODO – firma zapewnia bezpieczeństwo całkowicie zgodne z najnowszymi przepisami RODO, zaś umowa jest generowana automatycznie, z tego też powodu nie musimy martwić się jej drukowaną wersją.
 5. Certyfikat Let’s Encrypt za darmo – zakupując hosting w kru.pl, możemy liczyć na darmowy certyfikat Let’s Encrypt.
pozycjonowanie stron w projekt marketing

1 komentarz - Hosting do WordPress w firmie KRU.pl

 1. Dla małych firm i użytkowników końcowych to całkiem niezły hosting

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *