GVO Polska kluczem zautomatyzowanego eBiznesu

Hosting GVO Polska kluczem zautomatyzowanego eBiznesu

GVO (Global Virtual Opportunities) jest spółką, której właścicielem jest osoba z bezcennym doświadczeniem w marketingu internetowym – Joel Therien.

GVO odbiło się potężnym światowym echem, szczególnie w branży MLM i marketingu sieciowym z powodu narzędzi, jakie są udostępnione w pakiecie hostingowym GVO – Host Then Profit.

Polecając usługi GVO Polska możesz zarabiać pasywnie w internecie, ale dla mnie w tej chwili najważniejsze są narzędzia, które pozwolą zautomatyzować mój własny biznes internetowy na blogu PracaBezSzefa.pl.

Dla kogo hosting GVO Polska?

Jeżeli nie posiadasz własnego bloga to z pewnością ten wpis nie jest jeszcze dla Ciebie. Biznes internetowy najlepiej rozpocząć na własnym blogu, budując wartość, ruch na blogu, uruchamiając własne szkolenia / kursy / usługi premium – wtedy narzędzia marketingowe GVO Polska pomogą zautomatyzować Twój własny eBiznes, pracować bez szefa i cieszyć się prawdziwym życiem.

Jakie narzędzia marketingowe oferuje GVO?

 • Hosting plików, jak na tradycyjnym serwerze
 • Wielofunkcyjny autoresponder, który umożliwia rozbudować Twoją listę adresową, a tym samym zwiększyć ruch na blogu i konwersję sprzedaży usług na autopilocie. GVO oferuje wiele formularzów zapisu na listę adresową i umożliwia wybór odpowiedniego szablonu graficznego w zależności od tematyki Twojego bloga.
 • Easy video producer, czyli hosting wideo – wideo blogi mają wielką moc w biznesie internetowym – nagrywaj własne filmy i zarabiaj na blogu
 • System audio i wideokonferencje
 • Narzędzia monitorujące przestoje w działaniu

Dużą zaletą tego hostingu jest fakt, że wszystkie powyżej opisane narzędzia marketingowe znajdują się w jednym miejscu i kosztują 9.97 $/miesiąc. Jeżeli planujesz zakupić takie narzędzia w osobnych serwisach szybko przekonasz się, że kwota niespełna dziesięciu dolarów miesięcznego abonamentu jest symboliczna.

Jak założyć konto na hostingu GVO Polska – Host Then Profit?

Link do GVO: https://pracabezszefa.pl/polecam/gvopolska/.

Jak przenieść WordPressa na hosting GVO Polska?

Przenoszenie WordPressa w wielkim skrócie przebiega w sposób następujący:

 1. Kopiujesz wszystkie katalogi plików WordPressa ze starego serwera na dysk swojego komputera – to jest katalogi: wp-content, wp-includes i wszystkie inne. Połączenie z serwerem i kopię plików możesz wykonać przy pomocy bezpiecznego i darmowego programu WinSCP.
 2. W panelu zarządzania serwerem eksportujesz bazę danych bloga na dysk swojego komputera. Eksport bazy danych można wykonać w phpMyAdmin.
  eksport bazy danych
 3. W panelu zarządzania domeną ustawiasz DNS wskazujące na nowy serwer.
 4. Wgrywasz wszystkie katalogi plików WordPressa na nowy serwer. Najczęściej pliki należy wgrać do katalogu public_html lub katalogu, który został przez Ciebie wytyczony na serwerze.
 5. W kreatorze bazy danych tworzysz nową, pustą bazę danych – zapisując w pamięci podręcznej: nazwę bazy danych, użytkownika bazy danych i hasło bazy danych.
 6. Wykonujesz import starej bazy danych do nowej bazy danych. Import bazy danych można wykonać w phpMyAdmin.
  import bazy danych
 7. W katalogu plików na nowym serwerze edytujesz plik wp-config.php, a dokładnie poniższe linijki kodu, wpisując: nową nazwę bazy danych, użytkownika i hasło do nowej bazy danych.
  /** The name of the database for WordPress */
  define('DB_NAME', 'wpisz_nazwe_nowej_bazy_danych');
  
  /** MySQL database username */
  define('DB_USER', 'wpisz_uzytkownika_nowej_bazy_danych');
  
  /** MySQL database password */
  define('DB_PASSWORD', 'wpisz_hasło nowej_bazy_danych');
  

Musisz teraz poczekać aż nastąpi propagacja DNS wskazujących na nowy serwer. W praktyce może to potrwać nawet do 72 godzin.

Jak ustawić i uruchomić autoresponder GVO?

Wykorzystując autoresponder GVO możesz już:

 • promować bloga i budować ruch na blogu
 • promować autorskie kursy
 • promować kursy z wykorzystaniem programów partnerskich i MLM

Biznes internetowy na blogu przy pomocy autorespondera GVO może działać na autopilocie non stop bez żadnych przestojów. Teraz musisz stworzyć kolejkę przemyślanych wiadomości mailowych do potencjalnych Klientów, opracować szkolenia PRO i uruchomić mikropłatności na blogu. Już wkrótce na blogu będzie dostępna wtyczka WordPress, która będzie obsługiwała płatności online.

Przeczytaj więcej informacji o hostingu GVO Polska, szczególnie o lukratywnym programie partnerskim GVO.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

4 komentarze - GVO Polska kluczem zautomatyzowanego eBiznesu

 1. Jan Kamiński pisze:

  Bardzo ciekawa informacja, zwłaszcza dla tych, kto chce mieć swoją stronę www. Informacja o hostingu jest, o WordPress, o szablonach. I strona już gotowa 🙂

  1. Marek Duda pisze:

   Dokładnie, trzeba teraz zwiększyć ruch na blogu i zautomatyzować działania na blogu.

   Pozdrawiam.

   1. Jan Kamiński pisze:

    Wtedy będzie bajka 🙂
    Niech tak będzie!

 2. Sebastian pisze:

  Zgadzam z Janem, że będzie bajecznie. Dziękuje za wpis. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt przez Facebook Messenger