GVO Polska kluczem zautomatyzowanego eBiznesu

Hosting GVO Polska kluczem zautomatyzowanego eBiznesu

GVO (Global Virtual Opportunities) jest spółką, której właścicielem jest osoba z bezcennym doświadczeniem w marketingu internetowym – Joel Therien.

GVO odbiło się potężnym światowym echem, szczególnie w branży MLM i marketingu sieciowym z powodu narzędzi, jakie są udostępnione w pakiecie hostingowym GVO – Host Then Profit.

Polecając usługi GVO Polska możesz zarabiać pasywnie w internecie, ale dla mnie w tej chwili najważniejsze są narzędzia, które pozwolą zautomatyzować mój własny biznes internetowy na blogu PracaBezSzefa.pl.

Dla kogo hosting GVO Polska?

Jeżeli nie posiadasz własnego bloga to z pewnością ten wpis nie jest jeszcze dla Ciebie. Biznes internetowy najlepiej rozpocząć na własnym blogu, budując wartość, ruch na blogu, uruchamiając własne szkolenia / kursy / usługi premium – wtedy narzędzia marketingowe GVO Polska pomogą zautomatyzować Twój własny eBiznes, pracować bez szefa i cieszyć się prawdziwym życiem.

Jakie narzędzia marketingowe oferuje GVO?

 • Hosting plików, jak na tradycyjnym serwerze
 • Wielofunkcyjny autoresponder, który umożliwia rozbudować Twoją listę adresową, a tym samym zwiększyć ruch na blogu i konwersję sprzedaży usług na autopilocie. GVO oferuje wiele formularzów zapisu na listę adresową i umożliwia wybór odpowiedniego szablonu graficznego w zależności od tematyki Twojego bloga.
 • Easy video producer, czyli hosting wideo – wideo blogi mają wielką moc w biznesie internetowym – nagrywaj własne filmy i zarabiaj na blogu
 • System audio i wideokonferencje
 • Narzędzia monitorujące przestoje w działaniu

Dużą zaletą tego hostingu jest fakt, że wszystkie powyżej opisane narzędzia marketingowe znajdują się w jednym miejscu i kosztują 9.97 $/miesiąc. Jeżeli planujesz zakupić takie narzędzia w osobnych serwisach szybko przekonasz się, że kwota niespełna dziesięciu dolarów miesięcznego abonamentu jest symboliczna.

Jak założyć konto na hostingu GVO Polska – Host Then Profit?

[jwplayer mediaid=”1302″]

Link do GVO: https://pracabezszefa.pl/polecam/gvopolska/.

Jak przenieść WordPressa na hosting GVO Polska?

[jwplayer mediaid=”1304″]

Przenoszenie WordPressa w wielkim skrócie przebiega w sposób następujący:

 1. Kopiujesz wszystkie katalogi plików WordPressa ze starego serwera na dysk swojego komputera – to jest katalogi: wp-content, wp-includes i wszystkie inne. Połączenie z serwerem i kopię plików możesz wykonać przy pomocy bezpiecznego i darmowego programu WinSCP.
 2. W panelu zarządzania serwerem eksportujesz bazę danych bloga na dysk swojego komputera. Eksport bazy danych można wykonać w phpMyAdmin.
  eksport bazy danych
 3. W panelu zarządzania domeną ustawiasz DNS wskazujące na nowy serwer.
 4. Wgrywasz wszystkie katalogi plików WordPressa na nowy serwer. Najczęściej pliki należy wgrać do katalogu public_html lub katalogu, który został przez Ciebie wytyczony na serwerze.
 5. W kreatorze bazy danych tworzysz nową, pustą bazę danych – zapisując w pamięci podręcznej: nazwę bazy danych, użytkownika bazy danych i hasło bazy danych.
 6. Wykonujesz import starej bazy danych do nowej bazy danych. Import bazy danych można wykonać w phpMyAdmin.
  import bazy danych
 7. W katalogu plików na nowym serwerze edytujesz plik wp-config.php, a dokładnie poniższe linijki kodu, wpisując: nową nazwę bazy danych, użytkownika i hasło do nowej bazy danych.

  [php]
  /** The name of the database for WordPress */
  define(’DB_NAME’, 'wpisz_nazwe_nowej_bazy_danych’);

  /** MySQL database username */
  define(’DB_USER’, 'wpisz_uzytkownika_nowej_bazy_danych’);

  /** MySQL database password */
  define(’DB_PASSWORD’, 'wpisz_hasło nowej_bazy_danych’);
  [/php]

Musisz teraz poczekać aż nastąpi propagacja DNS wskazujących na nowy serwer. W praktyce może to potrwać nawet do 72 godzin.

Jak ustawić i uruchomić autoresponder GVO?

Wykorzystując autoresponder GVO możesz już:

 • promować bloga i budować ruch na blogu
 • promować autorskie kursy
 • promować kursy z wykorzystaniem programów partnerskich i MLM

[jwplayer mediaid=”1325″]

Biznes internetowy na blogu przy pomocy autorespondera GVO może działać na autopilocie non stop bez żadnych przestojów. Teraz musisz stworzyć kolejkę przemyślanych wiadomości mailowych do potencjalnych Klientów, opracować szkolenia PRO i uruchomić mikropłatności na blogu. Już wkrótce na blogu będzie dostępna wtyczka WordPress, która będzie obsługiwała płatności online.

Przeczytaj więcej informacji o hostingu GVO Polska, szczególnie o lukratywnym programie partnerskim GVO.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

4 komentarze - GVO Polska kluczem zautomatyzowanego eBiznesu

 1. Jan Kamiński pisze:

  Bardzo ciekawa informacja, zwłaszcza dla tych, kto chce mieć swoją stronę www. Informacja o hostingu jest, o WordPress, o szablonach. I strona już gotowa 🙂

  1. Marek Duda pisze:

   Dokładnie, trzeba teraz zwiększyć ruch na blogu i zautomatyzować działania na blogu.

   Pozdrawiam.

   1. Jan Kamiński pisze:

    Wtedy będzie bajka 🙂
    Niech tak będzie!

 2. Sebastian pisze:

  Zgadzam z Janem, że będzie bajecznie. Dziękuje za wpis. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *