Historia powstania wtyczki Fast Micro Pay do płatności WordPress, czyli jak skutecznie zacząłem zarabiać na wiedzy?

historia powstania wtyczki fast micro pay do płatności wordpress

W dzisiejszym artykule chciałbym Ci opowiedzieć historię powstania wtyczki Fast Micro Pay, która służy do zarabiania na wiedzy. Nagrałem w tym celu materiał wideo, abyś zobaczył w jakim celu powstał plugin? Wtyczka cały czas się rozwija, dochodzą nowe bramki płatności. Zostały wdrożone nowe funkcje, które pozwalają w pełni zautomatyzować sprzedaż i płatności na WordPressie.

W tej chwili dzięki wtyczce na moim blogu edukacyjnym MatFiz24.pl zwiększyłem przychody ze strony o blisko 50%.

Co więcej? Razem z bratem przygotowaliśmy wideo dokumentację Fast Micro Pay, która pokazuje jak uruchomić płatny dostęp do treści, ebooków, czy webinarów.

Krok po kroku, klik za klikiem… Jeżeli prowadzisz bloga edukacyjnego i posiadasz wartościowe treści, to zobacz w jaki sposób możesz zwiększyć przychody na własnej stronie.

Zanim to nastąpi chciałbym opowiedzieć Ci moją historię zarabiania oraz w jaki sposób wykorzystuję wtyczkę Fast Micro Pay na stronie internetowej.

Moje początki zarabiania na blogu


Moją pierwszą stroną internetową, gdzie rozpocząłem zarabianie na wiedzy był MatFiz24.pl założony w 2012 roku. Jest to strona matematyczna zbudowana na platformie WordPress. Początkowo całą wiedzę na tej stronie udostępniałem całkowicie za darmo.

strona matematyczna matfiz24.pl

Moim jedynym zyskiem z tej strony były przychody z reklam Google AdSense. Reklamy wyświetlały się na mojej stronie oraz przy filmach matematycznych na kanale YouTube.

Minęło kilka lat i teraz też zarabiam w ten sposób na reklamach. Szybko przekonałem się, że jeżeli ktoś będzie wypłacał mi pensję – to nie będę z tego zadowolony.

Reklamy Google AdSense nie spełniły moich oczekiwań finansowych.

W pewnym momencie zauważyłem, że wraz z gwałtownie wzrastającą ilością wyświetleń moich matematycznych filmów na kanale YouTube moje zarobki zaczęły się pomniejszać w porównaniu do lat poprzednich i w stosunku do wykonanej pracy związanej z rozwojem strony i kanału YouTube.

Do tego doszły AdBlocki blokujące reklamy…

W pewnym momencie ilość filmów podwoiła się, ale zarobki wcale się nie podwoiły. Co prawda ich wysokość odrobinę wzrosła, ale to nie było proporcjonalne do wkładanej pracy.

W tym momencie powiedziałem „dość”!

W efekcie powstała wtyczka Fast Micro Pay

Postanowiłem stworzyć własny system zarabiania na wiedzy. W moim biznesie na stronie internetowej nie chciałem pośredników, którzy będą pobierać zbyt wysokie prowizje.

Plugin służy do:

  • Blokowania i sprzedaży płatnej treści na stronie
  • Płatnego pobierania plików i ebooków
  • Abonamentu, czyli grupowego blokowania płatnych treści na stronie
  • Płatnych webinarów z wykorzystaniem platformy ClickMeeting

Wdrożenie płatnego webinaru daje duże możliwości biznesowe dla marketerów, couchów i szkoleniowców. Jeżeli jesteś jednym z nich, koniecznie przetestuj wtyczkę.

Jeśli chcesz możesz całkowicie za darmo przetestować wtyczkę Fast Micro Pay na własnej stronie www. Wraz z bratem przygotowałem wideo dokumentację, gdzie krok po kroku uruchomisz płatności na własnej stronie internetowej i zaczniesz zarabiać.

Wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę wtyczki – https://fastmicropay.pl, pobierzesz wtyczkę i wygenerujesz darmową licencję, która jest aktywna przez 3 dni. Zatem masz 72 godziny na przetestowanie płatności WordPress.

Rozpocznij zarabianie na blogu

Pobierz demo wtyczki Fast Micro Pay
z 3-dniową darmową licencją

Nie musisz kupować „kota w worku”. Przetestuj już teraz działanie Fast Micro Pay na własnym blogu i oceń, czy wtyczka spełnia Twoje oczekiwania?

Demo wtyczki możesz pobrać TUTAJ.

Wygeneruj 3-dniowy klucz licencji wtyczki, podając w poniższym formularzu adres strony internetowej, gdzie chcesz przetestować płatności online i SMS Premium.

Gdzie możesz kupić trwałą licencję Fast Micro Pay?


wtyczka Fast Micro Pay do płatności online i SMS Premium

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt przez Facebook Messenger