Gry po kwarantannie

Gry po kwarantannie

Kwarantanna to dość specyficzny, dla wielu trudny okres przede wszystkim bez względu na dość ograniczone możliwości spędzania wolnego czasu. Bez wątpienia jednym z najlepszych i najciekawszych sposobów na spędzenie dużej ilości czasu są gry. W okresie kwarantanny gracza mogli się cieszyć ich dość dużą różnorodnością. A po kwarantannie? Jakie gry mają szansę cieszyć się powodzeniem wśród graczy? Zdaniem eksperów z serwisu Bananki.pl będą to gry które już zyskały na popularności.

Fortnite

Bez wątpienia jedną z najpopularniejszych gier po zakończeniu kwarantanny będzie Fortnite, tym bardziej że zgodnie z zapewnieniami autorów jej finał zostanie nieco przesunięty w czasie. Fortnite jest grą całkowicie darmową, dostępną dla użytkowników urządzeń mobilnych (z zainstalowanym systemem Android), PlayStation 4, XBox One czy Nintendo Switch. Gra cieszy się ( i to szybko nie ulegnie zmianie) bardzo dużą popularnością nie tylko ze względu na swoją bardzo rozbudowana formułę, ale również fakt, że jest to gra wieloosobowa, w czasie której można nawiązać nie jedną znajomość z graczami z odległych na mapie punktów. Gracze poruszają się w świecie którym rządzą zombie demony, zaliczając przy tym kolejne, coraz to nowsze misje, po zakończeniu których gracz ma szansę wybrać miejsce, w które trafi następnym razem, przy okazji kolejnego zadania.

World of tanks

Jedną z gier cieszących się popularnością zarówno w czasie jak i po kwarantannie będzie również gra World of tanks. Jest to gra historyczna, mająca szerokie grono wielbicieli na całym świecie. Dużym atutem gry jest to, że jest to wersja wieloosobowa, przez co poszczególne wyzwania i zadania realizuje się znacznie ciekawiej. Co ciekawe, gra po raz pierwszy wydana została w roku 2010 (oczywiście od tej pory wprowadzano w niej liczne zmiany) i do dnia dzisiejszego ( a minęło już dość dużo czasu) cieszy się wśród graczy niesłabnącą popularnością. Realistyczna grafika i efekty dźwiękowe są w stanie zafascynować grą. Je jednego gracza często na długie godziny otwarcia.

Momio

Po kwarantannie, wedle opinii wielu ekspertów jedną z gier znajdujących się w czołówce pod względem popularności będzie gra Momio. Ta właściwie Momio nie tyle jest grą, co specjalną ( całkowicie bezpieczną!) platformą dla dzieci i nastolatków. Z Momio korzystać można zarówno przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej, jak i smartfonu. Co prawda by móc się cieszyć zabawą w Momio konieczne jest założenie konta, to jednak nie muszą być przy tym podawane prawdziwe dane – te które zostaną tam podane nie są w jakikolwiek sposób poddawane weryfikacji. Momio jest idealną rozrywką dla ludzi z bogatą wyobraźnią, które uwielbiają kreowanie postaci od początku do końca, mając na względzie nie tylko jej wygląd ale również sposób zachowania. Ponadto platforma sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, nie rzadko pomiędzy osobami mieszkającymi bardzo daleko od siebie. To dla młodych ludzi nie tylko dobra zabawa, ale i sposób na ciekawe spędzenie wolnego czasu.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *