Fixly.pl – serwis ze zleceniami dla wykonawców usług

fachowiec

Ogłoszenia w internecie to dobre źródło zleceń, z którego korzysta coraz więcej fachowców. Fixly.pl jednak proponuje inny sposób pozyskiwania klientów – tutaj wykonawca przegląda dostępne zapytania i sam wybiera te, które go interesują.

Zlecenia w branży usługowej

Choć zleceń dla fachowców nie brakuje, to wielu z nich stara się szukać dodatkowej pracy na własną rękę. Nie zawsze bowiem to, z czym zwracają się klienci z polecenia czy ogłoszeń są w stanie wykonać. Na przeszkodzie stoją takie rzeczy, jak termin, zakres pracy czy lokalizacja, które sprawiają, że zlecenie może być niewykonalne lub nie jest po prostu opłacalne z punktu widzenia fachowca. Fixly odwraca  ten proces i pozwala wykonawcom samemu wybierać zapytania, które ich interesują i które są w stanie wykonać.

Fixly – serwis dla fachowców

Rejestrując konto wykonawcy na Fixly, fachowiec wybiera jedną z dwunastu dostępnych kategorii. Na tej podstawie zostaną przypisane domyślne usługi, które później będzie można doprecyzować w ustawieniach konta. W trakcie rejestracji wystarczy podać imię, nazwisko, miejscowość, numer telefonu oraz adres e-mail. Pozostaje stworzyć wizytówkę i uzupełnić profil, by zdobyć dostęp do zleceń.

Na jedno zapytanie odpowiedzieć może maksymalnie 5 wykonawców. To ułatwia podjęcie decyzji zlecającemu, z czego też korzysta fachowiec, który ma tylko czterech konkurentów do zdobycia zlecenia. Dostępna jest aplikacja mobilna, która informuje o pojawieniu się nowego zapytania. Dzięki niej można szybciej zareagować, sprawdzając zakres pracy i podejmując decyzję o nawiązaniu kontaktu ze zlecającym.

Oceny na profilu wykonawcy

Fixly umożliwia dodanie oceny na profilu wykonawcy za zrealizowanie zlecenia z Fixly. Duża liczba dobrych opinii zwraca uwagę zlecających, którzy szukają najczęściej fachowców z poleceniami. Dodatkowo Fixly udostępnia możliwość dodawania ocen na profilu od dotychczasowych klientów. To pomaga nowym wykonawcom budować bazę opinii od samego początku, co ułatwia przekonanie klientów z serwisu do swoich usług i zdobywanie zleceń.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *