Obsługuj klientów lepiej i szybciej dzięki wtyczce Fakturownia WooCommerce

fakturownia woocommerce

Jeżeli faktury to codzienność w Twoim biznesie, z pewnością szukasz narzędzia pomoże Ci nad nimi zapanować. I my właśnie przedstawiamy takie narzędzie – wtyczkę Fakturownia WooCommerce, która automatyzuje cały proces wystawiania faktur. Dzięki niej zarządzanie dokumentami jest niezwykle proste i odbywa się praktycznie bez Twojego udziału.

Fakturowania WooCommerce – dlaczego jest niezastąpiona?

Jeżeli korzystasz z narzędzi do wystawiania faktur, to wiesz, że trudno jest znaleźć takie, które będzie zaspokajało wszystkie potrzeby. Nie tylko generowało dokumenty, ale również ułatwiało zarządzanie nimi. Fakturownia WooCommerce jest tak rozbudowana, że z pewnością znajdziesz w niej to, czego potrzebujesz. A przy tym jest niezwykle łatwa w integracji i obsłudze. Faktury są wystawiane automatycznie z kokpitu WordPress i dosłownie zapominasz o tej części prowadzenia sklepu. Jakby to najlepiej określić: oszczędzasz czas i ułatwiasz sobie życie.

Jeżeli chcesz możesz również wystawiać faktury ręcznie. Dokumenty są przechowywane na koncie Fakturowni, a nie na serwerze sklepu, co zwiększa bezpieczeństwo danych.

Ale to nie wszystko. Z czasem Twój biznes może się zmienić, a wraz z nim status podatnika. Tu w zależności od potrzeb wystawiasz dowolne typy dokumenty: faktury VAT, rachunki czy faktury pro forma. Warto podkreślić, że wystawiane faktury są zgodne z obowiązującym prawem podatkowym w Polsce. Czyli gotowe do odbioru przez dział księgowości. Nie musisz też prowadzić dodatkowej ewidencji sprzedaży, gdyż wszystkie dane masz pod ręką w sklepie.

Synchronizacja stanu magazynowego WooCommerce

Opcja, której być może nie znajdziesz w innych tego typu narzędziach – dwustronna synchronizacja stanu magazynowego w oparciu o kod lub ID produktu. Baza produktów aktualizuje się w zależności od sprzedaży, dlatego oszczędzasz czas i unikasz błędów.

Klient też ma lepiej

Najpierw decyduje, czy w ogóle chce otrzymać fakturę i w jakiej formie. Sprzedawca może dodatkowo sprawdzić dane klienta i w razie potrzeby je poprawić przed wystawieniem faktury. Przydatne jest (szczególnie dla stałych klientów) dostęp do konta z listą wszystkich otrzymanych faktur.

Zatem podsumujmy, które funkcje wtyczki z pewnością będą bardzo przydatne:

  • faktury są wystawiane ręcznie lub automatycznie i od razu przesyłane do klienta,
  • dwustronna synchronizacja stanów magazynowych,
  • integracja z ustawieniami podatków WooCommerce,
  • generowanie wielu rodzajów dokumentów (dla płatników VAT lub zwolnionych z VAT),
  • obsługa PKWiU dla stawki „ZW”,
  • faktury dostępne są na koncie klienta i wysyłane w mailach ze sklepu,
  • personalizacja dokumentów.

Jak i gdzie kupić wtyczkę?

Wtyczka Fakturownia WooCommerce jest gotowa do pobrania ze sklepu WP Desk. Instaluje się ją tak samo jak inne wtyczki do WordPress. Potem wystarczy ją spersonalizować zgodnie ze swoimi potrzebami. Wybierasz szablony faktur, wprowadzasz dane wystawcy, itd.

Biorąc pod uwagę korzyści, koszt zakupu jest naprawdę niewielki – 199 zł netto. W tej cenie otrzymujesz wtyczkę na zawsze oraz 1 rok bezpłatnego wsparcia technicznego. Specjaliści pomogą Ci zintegrować system, pokażą jak prawidłowo wystawiać faktury, a także odpowiedzą na wszelkie pytania.

Dodatkową rekomendacją może być to, że 97% użytkowników jest w pełni zadowolonych z możliwości, jakie oferuje Fakturownia WooCommerce. Jeżeli chcesz się przekonać, czy sprawdzi się również w Twojej firmie, po prostu wypróbuj ją za darmo.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

1 komentarz - Obsługuj klientów lepiej i szybciej dzięki wtyczce Fakturownia WooCommerce

  1. Najlepsze rozwiązanie dla polskiego rynku. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *