Eventy pod chmurką – dawniej i dziś

eventy

Z pewnością każdy z nas, pamięta jak na imprezach, czy to miejskich plenerowych, czy to na wiejskich odpustach, dożynkach, „dniach gminy”, w razie niepogody nie miał się gdzie schronić. Jak spojrzymy na stare zdjęcia, jeszcze z lat osiemdziesiątych, zadaszenia bywały ustawiane w minionych latach tylko na większych imprezach – typu „Jarmark dominikański”, czy „Cepeliady” – urządzane na miejskich starówkach.

Także i zapaleni „psiarze” z pewnością pamiętają, że gdy w parkach miejskich lub na otwartych obiektach sportowych urządzane były wystawy psów rasowych, zdani byli praktycznie na własną pomysłowość. Zazwyczaj tylko administracja eventu, sędziowie lub ludzie od nagłośnienia mieli jako takie zadaszenie, przypominające trochę ciężkie, trudne w złożeniu, otwarte namioty z pikniku militarnego. Szczęśliwie te czasy powoli minęły i dziś mamy do dyspozycji namioty ekspresowe, czyli sprzęt o wiele łatwiej dostępny, nastręczający o wiele mniej trudności z złożeniu, bardziej plastyczny i modyfikowalny.

Sprawdź portfolio namiotów ekspresowych: https://krevent.eu/portfolio/namioty-ekspresowe/

Namioty ekspresowe – ich cechy charakterystyczne i zalety

Jak sama nazwa skazuje, w sposób intuicyjny powinniśmy się domyśleć, iż ekspresowość tego typu zadaszenia polega na jego szybkim montażu i ustawieniu do podłoża, tak by odpowiedzialny za organizację danej imprezy nie martwił się, iż dane stoisko nie jest gotowe na czas. Ale nie jest to jedyna ważniejsza cecha, wyróżniająca namioty ekspresowe, produkowane przez firmę KREVENT z Wodzisławia Śląskiego. Konstrukcja takiego namiotu została, bowiem tak opracowana, by nie tylko szybko, lecz także w miarę bezproblemowo móc go złożyć i rozłożyć.

Szybkość i sprawność wzniesienia namiotu osiągnięto dzięki łączenia ścian za pomocą rzepów (linia Standard) lub zamków (linie Superior i Strong), a same ściany przymocowywane są za pomocą specjalnych pasków z plastikowymi przelotkami lub pasków z doszytymi rzepami. Rzecz jasna, całą konstrukcję można podwyższać, co możemy osiągnąć dzięki przedłużeniu nóg stelaża, które w tym celu posiadają dedykowany przycisk na swej powierzchni.

O wysokiej użyteczności namiotów ekspresowych marki KREVENT świadczy także materiał użyty do produkcji dachu – wykonuje się go mianowicie z wytrzymałej na działanie zmiennych warunków pogodowych tkaniny poliestrowej, która nie blaknie na słońcu ani nie przepuszcza opadów deszczu. Producent z Wodzisławia Śląskiego zapewnia także profesjonalne dodatki do swych produktów; wygodne w transporcie i wytrzymałe pokrowce na aluminiowe elementy stelażu i materiał dachu, komplet szpilek potrzebnych do stabilnego zamocowania konstrukcji do podłoża.

Sporym ułatwieniem dla użytkownika jest system montażu akcesoriów (system Easy Hold), dzięki któremu będzie je można umiejscowić bezpośrednio na elementach konstrukcyjnych. Warto także dodać, iż kupując namioty ekspresowe KREVENT.EU klient otrzyma 3-letnią gwarancję na samą konstrukcję (w przypadku linii: Superior i Strong, będzie to aż 5 lat gwarancji!), podobnie zresztą jak i na druk naniesiony na poliestrową powierzchnię.

Dlaczego namioty ekspresowe są tak ważne na imprezach plenerowych?

Właściwie powinniśmy zacząć od tego, że namioty ekspresowe są równie ważne nie tylko na rozrywkowych lub komercyjnych imprezach plenerowych, lecz wszędzie tam, gdzie wymagane jest tymczasowe, szybko ustawialne, lecz także stabilne zadaszenie. Spotkać je możemy, więc pod gorącym pustynnym słońcem na polskich misjach archeologicznych, gdzie dają chwilę wytchnienia archeologom poszukującym artefaktów z minionych stuleci.

Widzimy je na tymczasowych punktach obsługi biegaczy, zawodników mountain bike czy na stokach narciarskich, wszędzie tam gdzie obsługa czy sędziowie musza mieć gdzie usiąść przy stole i urządzeniach pomiarowych. I wreszcie, coraz częściej widzimy namioty ekspresowe na ciepłych i spokojnych, rodzinnych imprezach w środku parków miejskich lub na wiejskich dożynkach, gdzie dają miejsce do odpoczynku i zajęć plastycznych naszym pociechom lub paniom z kół gospodyń wiejskich wyznaczają poszczególne stoiska.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

1 komentarz - Eventy pod chmurką – dawniej i dziś

  1. infomiasto.eu pisze:

    Samemu wolę imprezy w terenie gdzie nie jest się zobowiązanym i ta usztywnionym jak w pomieszczeniach. Teraz nawet imprezy tematyczne czy organizacyjne lub integracyjne są znacznie lepsze w terenie bo jest mała możliwych imprez towarzyszących o jakich budynki mogą pomarzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *