Edytor plików wideo, który wspomoże Twój biznes

edytor plików

Mimo, że wielu sceptykom wydawać się to może niezbyt realne, to właściwie dobrany program do obróbki filmów może znacznie usprawnić prowadzenie własnej działalności gospodarczej oraz zauważalnie zwiększyć generowane przez nią przychody. W ramach dzisiejszego artykułu przyjrzymy się programowi Movavi Video Editor – jest to edytor filmów, który szybko zdobywa sobie popularność wśród użytkowników biznesowych i firm. Czy słusznie?

Możliwości programu

Omawiany edytor wideo może znacznie usprawnić tworzenie klipów promocyjnych i marketingowych mających na celu zwiększanie świadomości marki oraz zaprezentowanie w ciekawszy i łatwiejszy do przyswojenia sposób oferty towarów lub usług.

Movavi Video Editor to program do obróbki wideo, który umożliwia użytkownikowi zgromadzenie wszystkich niezbędnych klipów wideo w jednym miejscu, a następnie ich intuicyjną edycję przy pomocy efektownych przejść czy eleganckich napisów. Tak przygotowany surowy materiał może także czekać dodatkowa edycja, bowiem edytor wideo opisywany w niniejszym wpisie daje także możliwość nakładania na obraz dodatkowych filtrów, wzbogacania o dopasowane utwory muzyczne, czy też opatrzenia ich stosownym komentarzem.

Edycja filmów jest niezwykle prosta i z całą pewnością nauka obsługi programu nie zajmie nam więcej niż 20 minut, nawet w sytuacji, gdy edycja wideo jest dla nas czymś całkiem nowy i nie mieliśmy z nią nigdy wcześniej nic wspólnego. Wszystko to dzięki przyjaznemu, łatwemu w obsłudze oraz intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, w ramach którego do wszystkich niezbędnych funkcji uzyskać można dostęp przy pomocy wyłącznie kilku kliknięć. Dzięki temu obróbka filmów stanie się przedsięwzięciem nie tylko niezwykle prostym ale i wysoce satysfakcjonującym.

Mnogość funkcji

Niezwykły program do edycji filmów, jakim bezsprzecznie jest Movavi Video Editor daje użytkownikowi możliwość przygotowania materiałów promocyjnych oraz marketingowych w sposób wysoce profesjonalny, głównie dzięki możliwości dodatkowej korekcji ścieżek audio, stabilizacji obrazu, czy też łączenia ze sobą kilku plików wideo w ramach jednego ekranu.

Aby jeszcze bardziej przyspieszyć proces tworzenia, producent udostępnił użytkownikom możliwość korzystania z już przygotowanych wstępów i zakończeń klipów, jak również z bazowych animacji czy ścieżek dźwiękowych, które można następnie dowolnie obrabiać i modyfikować, tak aby idealnie dopasować je do własnych potrzeb.

Co więcej, jeżeli nie dysponujemy jeszcze materiałem audio czy wideo, możemy go w mgnieniu oka przygotować w zaciszu własnego biura dzięki funkcji bezpośredniego nagrywania, zapisywania oraz edycji materiału nagranego przy pomocy urządzeń zewnętrznych (przede wszystkim kamerki internetowej i mikrofonu). Gotowy materiał można po jego przetworzeniu odtworzyć z poziomu komputera osobistego, laptopa, czy też urządzenia mobilnego, co znacznie ułatwi jego rozpowszechnianie. Jeżeli jednak pragniemy dotrzeć do możliwie największej liczby odbiorców, najlepszym sposobem będzie bezpośrednia publikacja opracowanego materiału na odpowiedniej platformie wideo, takiej jak choćby najpopularniejszy w chwili obecnej YouTube.

Kilka słów podsumowania

edytor plików

Czy można więc ze szczerego serca i bez cienia wątpliwości polecić omawiany dziś program do obróbki filmów jakim jest Movavi Video Editor?

Naszym zdaniem – jak najbardziej tak! Oferuje on bowiem zarówno osobom samozatrudnionym jak i pracownikom lub właścicielom większych firm szansę przygotowywania klipów, które dzięki jakości wykonania oraz mnogości intrygujących efektów z pewnością wpiszą się w gusta potencjalnych odbiorców, tym samym pomagając prowadzić biznes bardziej efektywnie i stale pozyskiwać coraz to nowych klientów.

Jeżeli zamierzamy przygotowywać duże ilości plików wideo w regularnych odstępach czasu, warto wyposażyć się w wersję programu noszącą nazwę Video Editor Plus i umożliwiającą nabywcy dostęp do dodatkowych, bardziej zaawansowanych funkcji. Należy do nich zaliczyć między innymi naklejki, większą ilość gotowych klipów wideo, czy opcje wyróżnienia i ukrycia, które to okazać się mogą niezbędne przy przygotowywaniu zestawu materiałów lub dłuższej produkcji.

Bez wątpienia warto dać Video Editorowi szansę, bowiem dzięki niemu obróbka filmów przebiegnie nad wyraz sprawnie, znacznie oszczędzając nasz cenny czas. Jest to produkt nie tylko dopracowany ale i niezawodny – nic więc dziwnego, że zaskarbił sobie tak duży szacunek wśród rodzimych przedsiębiorców i specjalistów do spraw szeroko pojętego marketingu.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *