Edukacja pracowników – kurs języka angielskiego online

edukacja-pracownikow

Posługiwanie się językiem angielskim to absolutna podstawa dla większości branż. Warto zadbać o to, by Twoi pracownicy bez problemu porozumiewali się w tym języku obcym.

Sposobów na naukę angielskiego naprawdę jest wiele. Mogą to być lekcje w grupach, indywidualna nauka z lektorem, a także uczestnictwo w kursach online, które pozwalają na naukę, wtedy, kiedy masz wolną chwilę.

Warto wybrać taką metodę, która będzie najwygodniejsza dla pracowników, pozwoli im pogodzić naukę z pracą, a jednocześnie nie będzie dla nich szczególnie obciążająca czasowo. W tym przypadku lekcje online wydają się doskonałym pomysłem.

Dlaczego warto?

Nauka angielskiego online to świetny sposób, by ciągle ćwiczyć gramatykę, rozbudowywać słownictwo, a także wchodzić na kolejne poziomy znajomości języka obcego. Nie da się ukryć, że nauka języka angielskiego online to oszczędność czasu. Nie musisz martwić się dojazdami i powrotami, bo możesz uczyć się w domu, o każdej porze dnia i nocy. Zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę.

Nauka angielskiego online jest dopasowana do osoby uczącej się, a dzięki różnym formom ćwiczeń, jak i materiałów, umożliwia większe skupienie się na nauce, a tym samym szybkie osiąganie dobrych efektów. Co więcej, po lekcje online można sięgać o dowolnych porach, co często skutkuje tym, że uczymy się szybciej i efektywniej.

Jak wygląda nauka języka angielskiego online?

Nauka języka angielskiego online zaczyna się od wykonania testu poziomującego. Umożliwia on dopasowanie lekcji o odpowiedniej trudności, tak by osoba ucząca startowała dokładnie od swojego poziomu i z każdym miesiącem osiągała lepsze efekty. Na platformie Ella można skorzystać z wersji testowej oraz dwóch wersji dostępu do platformy, różniących się poszczególnymi funkcjami.

Co więcej, można wybrać naukę „ogólnego” języka angielskiego, ale i taką skupioną na business English, która będzie idealna między innymi dla pracowników biurowych. Więcej informacji o dostępnych pakietach znajdziesz tutaj: https://ellalanguage.com/pl/.

Nauka za pośrednictwem platformy Ella to możliwość korzystania ze spersonalizowanego planu, który zawiera interaktywne metody nauczania, ponad 50 000 ćwiczeń, narzędzi grywalizacyjnych, raportów dostępu, a także nielimitowanego dostępu 24/7.

To sposób na edukację, która się nie nudzi. Osoba ucząca się może sobie wybrać, czym będzie zajmować się danego dnia, a także wprowadzić do nauki elementy rozrywkowe. To ważna, by proces nauki nowego języka był ciekawy i nie kojarzył się tylko i wyłącznie z przykrym powtarzaniem gramatyki, czy wykuwaniem słówek na pamięć. Dzięki nauce angielskiego online można zaoszczędzić czas, korzystać z różnych metod przyswajania wiedzy, a jednocześnie uczyć się dokładnie wtedy, gdy ma się na to ochotę.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

1 komentarz - Edukacja pracowników – kurs języka angielskiego online

  1. paulisssa pisze:

    Nasz pracodawca wybrał szkołę Berlitz i uważam, że to była dobra decyzja, ponieważ razem ze współpracownikami jesteśmy z zajęć zadowoleni. Są małe grupki, więc każdy ma możliwość swobodnego wypowiedzenia się. Dzięki temu na zajęcia dużo rozmawiamy i oswajamy się z językiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *