Co to jest Huddle Space?

huddle space

Nowoczesne technologie stworzono, aby uprościć nasze życie. Jednym z najbardziej kompleksowych rozwiązań do komunikacji, które są obecnie dostępne na rynku, są systemy wideokonferencyjne Poly które pozwalają prowadzić wideo i telekonferencje z najwyższą jakością dźwięku i obrazu.

Huddle Space, a sala konferencyjna

Coraz większą popularnością u przedsiębiorstw małych i dużych cieszą się tak zwane huddle space lub huddle room, czyli małe prywatne sale konferencyjne. Przyzwyczailiśmy się do standardowych dużych sal konferencyjnych, które często są spotykane w biurach. Niestety, przeważnie przestrzeń, którą zajmuje sala konferencyjna, przez większość czasu jest nieużywana, a z względu na jej wyposażenie i wymiary, nie może być zagospodarowana do żadnego innego celu.

Z myślą o optymalizacji przestrzeni roboczej, tak by maksymalnie zwiększyć jej funkcjonalność, powstały huddle space. Huddle room jest małą salą konferencyjną, która przeważnie mieści w sobie jedynie kilkoro pracowników i jest w pełni wyposażona w systemy wideokonferencyjne dla komunikacji z innymi działami firmy czy klientami.

Zobacz Huddle Space: https://www.visioncube.pl/huddlespace/

Wyposażenie Huddle Room do wideokonferencji

Dzięki systemom wideokonferencyjnym i teleinformatycznym, w które są wyposażone huddle space, dane pomieszczenie może służyć nie tylko do konferencji, a także jako tymczasowe biura dla pracowników zdalnych czy sale do spotkań prezentacyjnych.

Warto zwrócić uwagę na to, że ze względu na specyfikę takiej przestrzeni jak huddle room, również i systemy wideokonferencyjne różnią się od tych dla dużych sal konferencyjnych. Systemy wideokonferencyjne dla huddle room są systemami, które zapełniają możliwość prowadzenia konferencji wideo i telefonicznych jednocześnie między kilkoma zespołami wraz z możliwością dzielenia się informacją dodatkową (np. przesyłanie plików).

Systemy wideokonferencyjne Poly

Systemy wideokonferencyjne od firmy Poly są jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań na świecie. Dzięki elastyczności systemu i dużemu wyborowi urządzeń i oprogramowania, systemów wideokonferencyjnych Poly można używać tak dla małych Huddle Room, które łączą pracowników na całym świecie, jak i dla dużych szpitali, gdzie czas reakcji i jakość łącza może uratować życie.

Niezaprzeczalnie, jednym z najważniejszych kryteriów podczas wyboru sprzętu i oprogramowania do wideokonferencji jest jakość wideo i audio przekazywanego przez dany system. Jednak, nie mniej ważnym dla skutecznej i wygodnej wideokonferencji są dodatkowe funkcje, takie jak możliwość dzielenia się plikami i prezentacjami, dzięki którym pracownicy w różnych częściach globu będą się czuć jak jednym pomieszczeniu.

Dobrze zaprojektowany i wykonany huddle room znacznie zwiększa skuteczność pracy firmy, dlatego warto się zdać na doświadczenie profesjonalistów w swojej branży, takich jak zespół Visioncube, których doświadczenie w zakresie systemów wideokonferencyjnych jest jednym z największych na polskim rynku.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *