Ból kręgosłupa to nie wyrok. Jeśli jesteś z Lublina możemy Ci pomóc!

Leczenie bólu kręgosłupa w Lublinie - jak możemy pomóc?

Ból kręgosłupa to dolegliwość, na którą może zapaść każdy i to niezależnie od wieku lub aktywności fizycznej. Cierpią na niego zarówno starsi i schorowani, jak i również młodzi i aktywni zawodowo lub sportowo. Naszym celem jest świadczenie takim osobom kompleksowej pomocy, aby nie tylko wyeliminować dyskomfort, ale też ustalić jego źródła.

Dlaczego warto zaufać FizjoMore?

Już od dawna prowadzimy gabinet fizjoterapii w Lublinie, w którym nasi fizjoterapeuci starają się pomóc osobom cierpiącym na różne choroby i dolegliwości. Jesteśmy zespołem, który ma olbrzymie doświadczenie w tej materii. Posiadamy też właściwe kwalifikacje i uprawnienia, dzięki którym możemy profesjonalnie świadczyć nasze zabiegi fizjoterapii. Jednym z nich jest leczenie bólu kręgosłupa (https://fizjomore.pl/leczenie-bolu/kregoslup), którego etymologia – jak wiadomo – może być bardzo złożona. Naszym celem jest zdiagnozowanie problemu i skorzystanie z kierunkowych rozwiązań, dzięki którym walka z bólem będzie skuteczna.

Boli kręgosłup – sprawdź jak możemy Ci pomóc?

Oto zakres podejmowanych przez nas działań.

Z punktu widzenia specjalisty leczenie bólu kręgosłupa w Lublinie to bardzo wymagające zadanie. Nasi fizjoterapeuci pomogą m.in. w następujących dolegliwościach:

  • ból kręgosłupa (niezależnie od jego umiejscowienia),
  • stany pooperacyjne kręgosłupa,
  • dyskopatia w odcinkach lędźwiowym, piersiowym i szyjnym,
  • zwyrodnienie kręgosłupa,
  • rwa kulszowa,
  • zespoły przeciążeniowe (dotyczy zwłaszcza osób pracujących w biurze i sportowców),
  • ból w okolicach łopatek.

Kompleksowe leczenie bólu kręgosłupa w Lublinie

Naszą zaletą jest to, że potrafimy wczuć się w sytuację pacjenta. Do każdego z przypadków podchodzimy w sposób indywidualny, w związku z czym łatwiej podjąć nam decyzję co do dalszych działań. W naszej pracy często spotykany się z dość niestandardowymi sytuacjami. Mamy świadomość, że ludzki organizm jest bardzo złożonym mechanizmem, w związku z czym uwzględniamy każdą hipotezę dotyczącą etymologii powstałego dyskomfortu. Dla nas leczenie bólu w Lublinie (https://fizjomore.pl/leczenie-bolu)  to przede wszystkim kontakt z potrzebującym człowiekiem. Oznacza to, że naszych pacjentów słuchamy i traktujemy z należnym im szacunkiem. Takie podejście sprawiło, że otrzymaliśmy od nich mnóstwo pozytywnych opinii. Jest to największa nagroda, którą – naszym zdaniem – mogliśmy z ich strony otrzymać.

Reasumując, nasz zespół z przyjemnością pomoże w walce z dyskomfortem pleców i samego kręgosłupa. Zapraszamy do skontaktowania się z naszym gabinetem w celu ustalenia wizyty spotkania. Gwarantujemy, że z naszej strony obsługa będzie jak najbardziej profesjonalna.

Artykuł powstał przy współpracy z Gabinetem Fizjoterapii FizjoMore.
https://fizjomore.pl/
ul. Kawaleryjska 10
20-552 Lublin
Centrum Medyczne Tulipan

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *