Pomyśl o biznesowych prezentach świątecznych dla swoich klientów

Pomysł na świąteczny prezent

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, dlatego już teraz warto pomyśleć o zakupie upominków. Także myśli o tym coraz więcej przedsiębiorców, którzy w ten sposób chcą dać wyraz szacunku i podziękowania dla swoich klientów, budując jednocześnie ich szerokie i lojalne grono. Jakie upominki biznesowe sprawdzą się najlepiej na święta?

Firmy mają do dyspozycji szeroką gamę rozmaitych upominków biznesowych, które można dopasować do każdego budżetu. Ich zakup nie musi wcale wiązać się z ogromnymi wydatkami, ponieważ także w bardzo przystępnych cenach można wybrać atrakcyjne i sprawiające przyjemność podarunki na każdą okazję. Upominki dla klientów powinny być przede wszystkim neutralne, szczególnie wtedy, gdy mają być one przekazane tym osobom, z którymi pozostaje się w oficjalnych stosunkach.

Kosze świąteczne w biznesie

Bardzo dobrym pomysłem na prezenty świąteczne dla klientów są kosze upominkowe, które można obecnie zakupić jako gotowe lub też można zdecydować się na ich przygotowanie we własnym zakresie. W zestawach tego rodzaju znaleźć można wiele różnych pyszności, na przykład słodycze, także kawy, herbaty, alkohole, produkty regionalne, na przykład pasztety, konfitury, ciastka. Można przygotować wobec tego taki kosz, który idealnie będzie nadawał się jako upominek dla klientów, także tych zagranicznych, ponieważ wtedy poprzez polskie, regionalne produkty, będzie można zaprezentować im naszą kuchnię.

Co więcej, kosze mogą zawierać upominki świąteczne takie jak bombki lub inne dekoracje choinkowe. Do koszów upominkowych można również dołączyć również własne gadżety upominkowe, na przykład długopisy, kubki, dekoracje z logo firmy. Wszystkie produkty są dekoracyjnie zapakowane w koszu wiklinowym, pudełku tekturowym ze świątecznym nadrukiem czy w luksusowej wersji w drewnianej szkatułce.

Dzięki temu, że do wyboru jest szeroka gama różnych koszów upominkowych dla klientów, można dopasować je indywidualnie do swojego budżetu. Ceny koszów rozpoczynają się zwykle od około 50 złotych, natomiast te najbardziej bogate mogą kosztować nawet powyżej 300 złotych.

Gdzie zamówić kosze świąteczne dla firmy?

Jak wspomnieliśmy, prezenty świąteczne dla klientów można zakupić jako gotowe lub też można przygotować je samodzielne. Większość przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z tej pierwszej opcji, ponieważ można wówczas otrzymać do dyspozycji bogate w pyszności kosze doskonałe na święta i inne okazje. Co więcej, koszty zakupienia gotowych koszów upominkowych są podobne do ich samodzielnego przygotowania.

Przygotowywaniem i sprzedażą wyśmienitych prezentów świątecznych dla klientów zajmuje się marka Nobilia, która działa w Warszawie od 15 lat, ale obsługuje klientów z całego kraju i w Europie. W jej asortymencie znajduje się szeroka gama różnego rodzaju upominków biznesowych w formie koszów świątecznych i koszów prezentowych na wiele innych okazji.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

4 komentarze - Pomyśl o biznesowych prezentach świątecznych dla swoich klientów

  1. Janel pisze:

    No i warto dodać, że zlecenie stworzenia takiej paczki zewnętrznej firmie to też oszczędność czasu 🙂

  2. Kamila pisze:

    Bardzo dobry artykuł 😉 wiele ciekawych pomysłów na prezenty na Boże Narodzenie dla klientów można znaleźć w agencji Tech-Media, np. słodycze, ozdoby świąteczne, zestawy kosmetyków i wiele innych

  3. Dzięki wielkie za artykuł! Takie kosze, czy nawet jakieś drobne upominki zawsze sprawiają radość 🙂

  4. Kamil pisze:

    kosze prezentowe to zawsze super wybór, kto nie lubi smakołyków 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *