6 urządzeń, które sprawią, że Twoje wideokonferencje będą lepsze niż dotychczas

6 urządzeń do wideokonferencji

Sala konferencyjna to centrum każdego biura. To tam odbywają się zebrania zespołu, spotkania z partnerami biznesowymi, negocjacje z kontrahentami czy wideokonferencje. Z tego względu powinna być odpowiednio wyposażona, tak by maksymalnie zwiększyć jej funkcjonalność. Jakie urządzenia wybrać do wideokonferencji? Oto nasze propozycje.

Poly Trio z modułem Visual Plus

Jest to niewielkie urządzenie o zaskakująco dużych możliwościach, idealne do przeprowadzania wideokonferencji w niewielkim pomieszczeniach typu huddle room.

W kilka chwil zmienia telefon w wielofunkcyjny sprzęt wyposażony w kamerę, mikrofony oraz moduł umożliwiający przesyłanie i odbieranie różnorodnych treści, takich jak prezentacje, arkusze kalkulacyjne, notatki, zdjęcia czy filmy. Można je przesyłać bezprzewodowo prosto z laptopa lub smartfonu.

Poly Trio z funkcją Visual Plus wyróżnia się doskonałą jakością dźwięku oczyszczonego z szumów, echa i innych zakłóceń. Posiada prosty, intuicyjny interfejs oraz elegancki design. Dzięki niewielkim rozmiarom jest mobilny i kompaktowy. Można zabrać go ze sobą w podróż służbową lub do biura terenowego.

Cisco Webex Board

To rozwiązane polecane jest do średniej wielkości sal konferencyjnych. Dzięki wielofunkcyjności przedstawianego urządzenia możemy oszczędzić nie tylko miejsce, ale również pieniądze, które musielibyśmy wydać na zakup kilku innych sprzętów.

Cisco Webex Board łączy w sobie cechy wyświetlacza LCD do wideokonferencji z wbudowaną kamerą oraz telefonem, tablicy interaktywnej do prowadzenia prezentacji oraz systemu przesyłania danych. Posiada duży wyświetlacz LCD, kamerę 4K, 12 mikrofonów zbierających dźwięk z całego pomieszczenia, zintegrowane głośniki, dotykowy wyświetlacz oraz cyfrowy pisak do tablicy interaktywnej.

Urządzenie to jest bardzo praktyczne, ponieważ zajmuje niewiele miejsca, a dzięki bezprzewodowemu działaniu, wyklucza konieczność podłączania kabli.

Polycom Studio

To nowoczesny sprzęt klasy biznes, który sprawdzi się zarówno w małych, jak i większych pomieszczeniach. Umożliwia przeprowadzenie wideokonferencji na najwyższym poziomie, dzięki doskonałej jakości dźwięku, i obrazu.

Posiada liczne, bardzo praktyczne funkcje, takie jak kadrowanie wszystkich uczestników spotkania oraz rozpoznawanie twarzy i automatyczne kierowanie kamery w stronę osoby zabierającej głos.

Jest kompatybilny z wieloma systemami operacyjnymi i aplikacjami. Polycom Studio został wyposażony w kamerę UHD 4K, 6 mikrofonów zbierających odgłosy z odległości 3,5 m oraz wyciszających wszelkie zakłócenia oraz proste podłączenie typu „plug and play”.

Plantronics Calisto

Jest to niewielkie, lekkie i proste w obsłudze urządzenie, idealne do wykorzystywania poza biurem. Sprawdzi się w podróży, na wyjeździe służbowym czy podczas pracy w domu. Dzięki temu, że nie wymaga podłączania kabli i jest bardzo łatwe w obsłudze, nadaje się do użytku zaraz po uruchomieniu. Pozwala to na dużą oszczędność czasu.

Plantronics Calisto to sprzęt umożliwiający stworzenie mobilnego biura i przeprowadzenie konferencji jak w profesjonalnej, odpowiednio przygotowanej sali w każdym miejscu. Urządzenie posiada eleganckie i praktyczne etui, dzięki któremu można włożyć je do schowka w samochodzie, luku bagażowego czy aktówki.

Polycom RealPresence Group 700

Ten sprzęt sprawdzi się na naprawdę dużej powierzchni, takiej jak aula, czy sala wykładowa. Może zostać dodatkowo wyposażony w kamerę EagleEye gwarantującą wysoką jakość obrazu, zintegrowane głośniki oraz mikrofon zbierający dźwięk z dużej odległości.

Dużą zaletą sprzętu jest obsługa połączeń z kilku lokalizacji jednocześnie, doskonała jakość dźwięku i obrazu oraz kompatybilność z systemami wideokonferencyjnymi Cisco i Microsoft. Prosty, elegancki wygląd sprawia, że urządzenie dobrze komponuje się w każdym wnętrzem.

Terminale biurkowe Cisco DX80

To urządzenia idealne do biur, które nie posiadają sali konferencyjnej na wyłączność. Umożliwiają szybkie i sprawne przeprowadzenie wideokonferencji bez konieczności wstawania od własnego biurka. Są niewielkie i praktyczne.

Terminale biurkowe Cisco występują w wielkości o średnicy 23 cali. Ich rozbudowane funkcje znacząco podnoszą komfort pracy, a niewielkie rozmiary powodują, że sprawdzą się w każdym biurze.

Wszystkie opisane urządzenia do wideokonferencji można znaleźć w ofercie firmy VisionCube.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *