5 pomysłów na prosperujący biznes online

5 pomysłów na prosperujący biznes online

Obecnie biznes online jest jednym z najlepszych pomysłów na rozwijanie swojej kariery. Dzięki temu, że Twoja firma będzie obecna w sieci, możesz pracować z każdego zakątka nie tylko kraju, lecz także świata. Jaki biznes online warto otworzyć?

1.   Sklep internetowy

Sklep internetowy to niezwykle popularna, a także bardzo korzystna finansowo opcja. W czasach, kiedy coraz więcej osób robi zakupy przez Internet, wystarczy dobrze poznać swojego odbiorcę, przygotować niebanalny produkt oraz reklamę, która trafi w jego gust.

2.   SEO

W Internecie codziennie pojawia się wiele nowych stron internetowych. Aby witryny te mogły utrzymywać się na wyższych pozycjach w wyszukiwarkach internetowych, potrzebna jest osoba, która wie, jak one funkcjonują. Jeśli jesteś świadomy tego, jak działają strony internetowe, a także masz wiedzę na temat tego, jak budować na nich ruch, to doskonała opcja na biznes online dla Ciebie.

3.   Kursy online

Coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju kursy online. Jeśli jesteś specjalistą w danej dziedzinie, np. potrafisz wykonywać kolaże cyfrowe, uczysz śpiewu, coaching to Twoja pasja lub masz jakiekolwiek inne zainteresowania, które stały się Twoim zawodem, być może prowadzenie kursów przez Internet jest dobrym pomysłem dla Ciebie.

4.   Projektowanie stron internetowych

Obecnie obserwuje się coraz większe zapotrzebowanie na wykonywanie profesjonalnych stron internetowych. Powiązane jest ono także ze wzrostem liczby biznesów online. Dlatego osoby, które wiedzą, jak wykonać estetyczną, nietuzinkową i przede wszystkim dobrze działającą witrynę, są na wagę złota. To kolejny pomysł na biznes w sieci.

5.   YouTube

Serwis YouTube to już nie tylko strona do oglądania śmiesznych filmików. Teraz jest to miejsce pracy wielu osób. Jeśli masz jakąś pasję, charyzmę i lubisz występować przed kamerą, być może jest to świetny pomysł na biznes w sieci dla Ciebie.

Szybki i stabilny Internet na firmę to dobry pomysł

Dobra firma musi gwarantować pełną niezawodność i brak przerw w działaniu. Dlatego w przypadku biznesu online ważną kwestią jest szybki i stabilny Internet na firmę. Takim rozwiązaniem jest światłowód symetryczny. Łącza, którymi przesyłany jest sygnał, są stworzone z niezwykle cienkich włókien szklanych, które mają grubość porównywalną do ludzkiego włosa.

Którzy dostawcy proponują Internet na firmę ze światłowodem?

Do usługodawców oferujących światłowodowy Internet na firmę należy np. Orange i INEA. Pierwszy z dostawców w bazowym pakiecie zapewnia prędkość Internetu na poziomie 300 Mb/s. Oferta może także zostać rozszerzona do prędkości 600 Mb/s lub 1 Gb/s. Pakiet Internetu firmowego S od Orange obejmuje także dwie usługi w cenie – wsparcie zdalne i CyberTarczę stacjonarną.

INEA oferuje światłowód symetryczny w pakiecie Internet na firmę. To rodzaj łącza, które zapewnia przesyłanie i pobieranie danych na takim samym, wysokim poziomie. Oprócz tego charakteryzuje się stabilnym działaniem, gwarantującym niskie opóźnienia. Dostępna jest także wersja z ochroną przed atakami DDoS. Pakiet jest dostępny z prędkością 200, 300, 600 i 1 Gb/s. Tak duży wybór sprawia, że można dostosować ofertę do swoich potrzeb.

Pakiet zawierający Internet biznesowy od INEA obejmuje także pomoc techniczną specjalistów. Internet biznesowy to jedno z najważniejszych narzędzi do pracy, dlatego nie można sobie pozwolić na awarie i problemy. Wsparcie techniczne INEA zadba o nieprzerwane funkcjonowanie Twojego biznesu online i brak strat finansowych. Internet dla firm od INEA to szybkość, stabilne łącze światłowodowe, wysokie SLA (nawet 99,9% i usunięcie awarii w 8h), wsparcie techniczne, łatwa skalowalność oferty oraz pełne bezpieczeństwo.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *