3 oryginalne pomysły na wizytówki

pomysły na wizytówki

Chociaż w dzisiejszych czasach wymiana informacji czy danych kontaktowych przebiega bardzo często za pośrednictwem internetu, to wizytówki firmowe nadal stanowią element informacyjno-wizerunkowy w każdej firmie. Elegancka, dobrze zaprojektowana biznes karta podnosi prestiż danej firmy i pomaga budować zaufanie wśród klientów oraz dostawców.

Wizytówki najczęściej są drukowane na grubym kartonie, papierze satynowanym lub co najmniej 350 gramowej kredzie. Wiele osób sięga też po dodatkowe uszlachetnienia takie jak folia soft touch czy srebrzenie. Jednak, jeśli zależy Ci na naprawdę oryginalnej, ciekawej i nietypowej wizytówce, która zapadnie w pamięć Twojemu rozmówcy, mamy dla Ciebie 3 wyjątkowe propozycje.

Wizytówki multiloft

Bardzo często nazywane są także kaszerowanymi lub wielowarstwowymi. Ich wyjątkowość polega na trwałym połączeniu 3 rodzajów kartonu. Dzięki temu uzyskujesz niesamowicie sztywną, elegancką i oryginalną wizytówkę o gramaturze nawet 810 g! Dodatkowym atutem jest fakt, że kolor wewnętrznego kartonu możesz wybrać spośród 12 dostępnych na rynku rodzajów. To daje możliwość dopasowania wyglądu przekroju wizytówki do Twojego logo czy innych wybranych elementów. Większość drukarni oferuje także możliwość uszlachetniania tego rodzaju biznes kart np. wybiórczym lakierem UV.

Wizytówki PCV

Wizytówki drukowane na podłożu PCV doskonale sprawdzają się także jako karty stałego klienta lub rabatowe. Są wyjątkowo trwałe – wykonane z takiego samego materiału jak karty do bankomatu. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że w prosty sposób można je personalizować, drukując na nich specjalny pasek do podpisu. Na rynku dostępne są dwa rodzaje plastiku do druku – biały o dwóch grubościach (0,5 oraz 0,7 mm), a także bezbarwny, który po zadrukowaniu daje naprawdę niesamowity efekt.

Wizytówki w formie pendrive

Te rodzaj wizytówki jest stosunkowo kosztowny, jednak wrażenie, jakie zrobi taki pendrive-wizytówka będzie na pewno niezapomniane. Dodatkowo możesz wgrać na niego plik tekstowy lub prezentację przedstawiającą usługi lub produkty, które sprzedajesz. Pendrivy do druku dostępne są w różnych pojemnościach, a nadruk, który wykonywany jest metodą UV, jest bardzo trwały i intensywny.

Materiał, na jakim wydrukujesz swoją wizytówkę może sprawić, że nawet najprostszy wzór będzie wyglądał bardzo interesująco. Jednak jeśli zależy Ci na jakości i świetnym wykonaniu warto powierzyć zarówno część projektową, jak i sam wydruk profesjonalistom. Firma Stempleks z Wrocławia od wielu lat dostarcza swoim klientom najwyższej jakości druki biznesowe. W ich ofercie znajdziesz standardowe wizytówki z wieloma rodzajami uszlachetnień, a sztab specjalistów chętnie podejmie się realizacji nietypowego zlecenia. Wyślij zapytanie przez ich formularz kontaktowy na stronie i sprawdź co mogą dla Ciebie zrobić.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *